Podívejte se na trailer 108 Zobrazení

  • Traileryoutube.com
Stuart: A Life Backwards

Stuart: A Life Backwards

Sep. 23, 2007UK92 Min.TV-MA
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas
jaký je problém?

Synopsis

Seznamte se se Stuartem Shorterem. Má rád alkohol a heroin. Užívá si bolest. A je bezdomovec, zklamaný světem a posedlý noži. Ovšem jeho životní příběh je absolutně úžasný. HBO si vám dovoluje představit filmovou adaptaci stejnojmenné autobiografie.

Spisovatel Alexander Masters se ohlíží zpět na život svého kamaráda Stuarta, bezdomovce a alkoholika, který v dětství zažil traumatickou událost. Krátký život Stuarta Shortera byl jeden velký chaos – bezdomovec, který si hrál s noži, holdoval drogám a alkoholu a měl sklon k násilí. Když se však setkal s Alexem, nabral jeho život nový směr. Alex se rozhodl, že o Stuartovi napíše knihu a Stuart ho přesvědčil, že má příběh koncipovat pozpátku, aby byl více vzrušující. Stuart tedy vypráví příteli dobrodružství svého života, líčí příběhy současnosti a postupně se vrací do dětství. Jeho osobitý smysl pro humor dodává tragikomický nádech. Historky o přepadení pošty, pokusech o sebevraždu a střídání nejrůznějších institucí umožňují Alexovi nahlédnout do zcela odlišného světa. Náhle není tak těžké pochopit, jak se mohl Stuartův život vymknout kontrole.

Jedného pekného dňa v Cambridge príde Alexander do práce a zistí, že jeho šéfovia boli zatknutí. To všetko pracovný tím nakopne a začnú usporiadavať sedenia a protesty za ich prepustenie. Na jednom stretne bezdomovca Stuarta a príbeh sa začína. Jeho zvláštny životný štýl sa rozhodne Alexander zvečniť v knihe a vydáva sa za dobrodružstvom, v ktorom nájde priateľa, stratí predsudky a naučí sa žiť život plnými dúškami…

Stuart: A Life Backwards
Stuart: A Life Backwards
Stuart: A Life Backwards
Originální název Stuart: A Life Backwards
IMDb hodnocení 7.8 9,578 hlasů
TMDb hodnocení 7.7 90 hlasů

Režisér

David Attwood
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Most špiónů
Manželská historie
Joker
I Love You Phillip Morris
Průvodce k rozpoznání tvých svatých
Tanec s vlky
Štěstí ve hře
Skrytá identita
Charlie Bartlett
Stezky slávy
Nezlomný
Klub rváčů