What's happening?

Podívejte se na trailer 597 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Suburbicon: Temné předměstí

Suburbicon: Temné předměstí

Oct. 26, 2017UK104 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

V 50. letech je život v prosluněném středo-americkém městečku Suburbicon bezstarostný a idylický. Malebné domky s upravenými trávníky jsou dokonalým místem pro šťastné rodiny. A taková je i rodina Gardnera Lodge. Tedy alespoň navenek. Jedné noci vše změní vloupání do jejich domu. Gardnerova manželka Rose je zavražděna. Policie velmi rychle zatkne podezřelého. Ale když dojde na stanici k identifikaci, Gardner pachatele neoznačí. A možná pro to má dobrý důvod. Podezřelým z brutálního činu je totiž lichvář, který má na starost klienty, kteří své dluhy mafii neplatí včas. Gardnerovo rozhodnutí spustí řetězec podezírání, vydírání, násilí a pomsty.

Suburbicon je klidná, idylická, předměstská oblast s cenově dostupnými domy a upravenými trávníky. Je to ideální místo, kde můžete žít se svou rodinou. A přesně to v létě roku 1959 dělá i rodina Lodgeových. Ale pod klidným povrchem se skrývá znepokojivá realita, kterou kousek po kousku odhaluje manžel a otec Gardner Lodge (Matt Damon). Gardner se musí pohybovat v temné části města a při tom si projít zradou, lží a násilím. Toto je příběh pochybných lidí, kteří dělají velmi špatná rozhodnutí. Toto je Suburbicon: Temné předměstí.

Príbeh filmu sa odohráva v pokojnej, preslnenej atmosfére stredoamerického mestečka, s názvom Suburbicon. Život tejto idylickej spoločnosti naruší terorizovanie afroamerickej rodiny, ktorá sa do mesta prisťahovala len pred nedávnom. Rodina je neprávom obvinená zo smrti jednej z obyvateliek Suburbiconu. Paralelne sa tiež pred divákom začína odohrávať príbeh navonok usporiadanej rodiny Lodgeovcov. Ich dokonalý život je v skutočnosti plný násilia, chamtivosti a klamstiev. A pokým sa všeobecná nenávisť obyvateľov mestečka sústreďuje na nových obyvateľov, nikto si nevšíma skutočný zločin odohrávajúci sa v dome oproti.

Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Suburbicon: Temné předměstí
Originální název Suburbicon
IMDb hodnocení 5.7 38,881 hlasů
TMDb hodnocení 5.8 1,186 hlasů

Režisér

Obsazení

Matt Damon isGardner Lodge
Gardner Lodge
Julianne Moore isMargaret Lodge / Rose
Margaret Lodge / Rose
Oscar Isaac isBud Cooper
Bud Cooper
Noah Jupe isNicky Lodge
Nicky Lodge
Gary Basaraba isUncle Mitch
Uncle Mitch
Lauren Burns isMitch's Secretary
Mitch's Secretary
Richard Kind isJohn Sears
John Sears

Podobné tituly

Koktejl
Daleko od lidí
Touch of Evil
Romeo a Julie
Krvavý diamant
Wyatt Earp
Správná volba
Margrete den første
Purpurová barva
Bídníci
Žebrácká opera
Persepolis