What's happening?

Podívejte se na trailer 862 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Světová válka Z

Světová válka Z

Bývalý vyšetřovatel OSN pomáhá zastavit zombie pandemii.Jun. 20, 2013USA116 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9.5 2 hlasy

Synopsis

Gerry Lane pracuje pod hlavičkou Organizace spojených národů jako expert na řešení nejrůznějších krizových situací. Kdykoliv se někde na světě mimořádně vyhrotí místní poměry, Gerry přijede a většinou dokáže identifikovat zdroj krize a nalézt řešení na uklidnění situace. Tyto schopnosti se mu budou náramně hodit, protože v podobnou horkou destinaci se právě proměnil celý svět. Lidstvo začala ve velkém decimovat virová epidemie gigantických proporcí, a pokud se ji nepodaří co nejrychleji zastavit, nebude už koho zachraňovat. Situace je o to horší, že se virus projevuje nebývalou agresivitou nakažených, kteří záměrně napadají ty, jimž se nemoc zatím vyhýbá. Uprostřed apokalypsy musí Gerry najít zdroj nákazy, protože bez jeho lokalizace nelze v boji s neviditelným nepřítelem uspět. Hledání příslovečné jehly v kupce sena by pravděpodobně bylo mnohem snazší, protože cíl Gerryho mise se může ukrývat kdekoliv na světě.

Zombies jsou jako morová nákaza. Lidé přeměnění v odporné lidské stvůry, požírající maso. Ani mrtví ani živí, ale pro nás normální lidi rozhodně extrémně nebezpeční. Zombies na rozdíl od nás necítí bolest, neznají strach, a co je nejdůležitější, nepřemýšlejí. Válka s nimi, ať se to zdá jakkoliv nemyslitelné, již skončila. I přes to, že lidé zvítězili, infrastruktura celého světa prošla neskutečným otřesem a ještě stále se vzpamatovává. Co byste také čekali, když jedna polovina planety chtěla tu druhou sníst? Přežili jen důležití lidé, lidé ve vládách, lidé stojící v čele organizací jako je OSN, mocní lidé a také pár odolných jedinců, kteří se řídili souborem pravidel, jež je dokázal provést nejhorší a nejděsivější světovou válkou v dějinách lidstva. Po stopách vzniku nákazy se vydává jeden přeživší reportér, který byl vyslán právě OSN zjistit pravdu. Kdo nákazu způsobil, co se zvrtlo, a to nejdůležitější, koho obvinit? A není to jednoduchá práce. Vzpomínky přeživších mohou být cenným zdrojem, svět pořád zůstal plný lží, polopravd a utajených rozhodnutí. Dozvíme se vůbec někdy, co se vlastně stalo?

Zombies sú ako morová nákaza. Ľudia premenení na odporné stvory, požierajúce mäso. Ani mŕtvi ani živí, ale pre nás normálnych ľudí rozhodne extrémne nebezpeční. Zombies na rozdiel od nás necítia bolesť, nepoznajú strach, a čo je najdôležitejšie, nepremýšľajú. Vojna s nimi, nech sa to zdá akokoľvek nemysliteľné, už skončila. Aj cez to, že ľudia zvíťazili, infraštruktúra celého sveta prešla neskutočným otrasom a ešte stále sa spamätáva. Čo by ste tiež čakali, keď jedna polovica planéty chcela tú druhú zjesť? Prežili len dôležití ľudia, ľudia vo vládach, ľudia stojaci na čele organizácií ako je OSN, mocní ľudia a tiež pár odolných jedincov, ktorí sa riadili súborom pravidiel, ktoré ich dokázali previesť najhoršou a najdesivejšou svetovou vojnou v dejinách ľudstva. Po stopách vzniku nákazy sa vydáva jeden preživší reportér Gerry Lane (Brad Pitt), ktorý bol vyslaný práve OSN zistiť pravdu. Kto nákazu spôsobil, čo sa zvrtlo, a to najdôležitejšie, koho obviniť? A nie je to jednoduchá práca. Spomienky preživších môžu byť cenným zdrojom, svet stále zostal plný klamstiev, poloprávd a utajených rozhodnutí. Dozvieme sa vôbec niekedy, čo sa vlastne stalo?

Světová válka Z
Světová válka Z
Originální název World War Z
IMDb hodnocení 7.0 583,076 hlasů
TMDb hodnocení 6.8 11,060 hlasů

Režisér

Marc Forster
Režisér

Obsazení

Brad Pitt isGerry Lane
Gerry Lane
Mireille Enos isKaren Lane
Karen Lane
James Badge Dale isCaptain Speke
Captain Speke
Ludi Boeken isJurgen Warmbrunn
Jurgen Warmbrunn
Matthew Fox isParajumper
Parajumper
Fana Mokoena isThierry Umutoni
Thierry Umutoni
David Morse isEx-CIA Agent
Ex-CIA Agent
Elyes Gabel isAndrew Fassbach
Andrew Fassbach
Sterling Jerins isConstance Lane
Constance Lane

Podobné tituly

Válečný kůň
Kiss Kiss Bang Bang
Mizerové navždy
Takoví normální zabijáci
Já, legenda
Baby Driver
Vodní svět
Smrtonosná past: Opět v akci
Valmont
Až vyjde měsíc
Hrdinové a zbabělci
Potopa