What's happening?

Podívejte se na trailer 656 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Tady to musí být

Tady to musí být

Nikdy pro peníze. Vždy jen pro lásku.Oct. 01, 2011Italy118 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Cheyenne je bývalá rocková hvězda. Ve svých padesáti letech se stále obléká ve stylu gothic a žije v Dublinu ze svých autorských honorářů. Smrt jeho otce, se kterým dlouhých 30 let nekomunikoval, ho zavede zpět do New Yorku. Cheyenne zjišťuje, že jeho otec byl celý život posedlý jednou věcí: vyhledat pomstu za pokoření, které utrpěl v koncentračním táboře v Polsku. Cheyenne se rozhodne pokračovat tam, kde jeho otec skončil a vydává se na cestu napříč Amerikou.

Cheyenne je postarší rocker ve výslužbě s vizáží střihorukého Edwarda. Když se dozví, že jeho otec umírá, vydává se ho navštívit a brzy se shodou okolností ocitá v roli lovce nacistů. V prvním anglicky mluveném filmu se italský režisér Sorrentino poněkud oprošťuje od svých levicových kořenů a ocitá se spíše na půdě amerického nezávislého filmu. Jako vždy je i jeho novinka vizuální orgií, vedle úžasné kamery pomáhá tvorbě nálady výtečný Sean Penn a v neposlední řadě hudba Davida Byrna. Stylisticky pozoruhodný film se sebevědomě snaží vypořádat jak s posedlostí holocaustem, tak s tématem nalomených rodinných vazeb.

Dříve zámožná rockstar je momentálně na odpočinku. Znuděn svým životem a usínající kariérou se Cheyenne (Penn) rozhodne najít perzekutora svého otce, bývalého nacistu a válečného zločince, jenž se údajně nachází na území USA. V té době se dozví, že jeho otec umírá a chce se s ním naposledy rozloučit, než se ale dostane do New Yorku, jeho otec zemře. Po třicet let si byli otec a syn odcizeni, smrt je teď svede dohromady. Cheyenne se dozvídá o útrapách svého otce v Osvětimi v rukou bývalého SS důstojníka Aloisea Mullera. A tak začíná život měnící cesta přes srdce Ameriky, aby vysledoval a čelil úhlavnímu nepříteli svého otce. Mimo dopadení Mullera se ale hlavní hrdina pomocí lidí, které potká, snaží smířit se smrtí svého otce i se svým stávajícím životem. Když ho konečně dopadne, musí přijít na to, jestli hledá vykoupení, nebo pomstu.

Cheyenne je bývalá rocková hviezda, ktorá žije z autorských honorárov v Dubline. Smrť jeho otca, s ktorým tridsať rokov nekomunikoval ho zavedie do New Yorku. Tam zistí, že jeho otec bol po celý život posadnutý pomstou za utrpenie, ktorému bol vystavený v koncentračnom tábore. Cheyenne sa rozhodne pokračovať tam, kde jeho otec skončil, a vydáva sa na cestu naprieč USA.

Tady to musí být
Originální název This Must Be the Place
IMDb hodnocení 6.7 32,045 hlasů
TMDb hodnocení 7 785 hlasů

Režisér

Obsazení

Sean Penn isCheyenne
Cheyenne
Judd Hirsch isMordecai Midler
Mordecai Midler
Harry Dean Stanton isRobert Plath
Robert Plath
Joyce Van Patten isDorothy Shore
Dorothy Shore
Olwen Fouéré isMary's Mother
Mary's Mother
Shea Whigham isErnie Ray
Ernie Ray

Podobné tituly

Magnolia
Pochybná sláva
El maestro
Havel
Creed
Mr. & Mrs. Smith
Život po životě
Interstellar
Manažeři
Na konci cesty
Po krk v extázi
Pár správných chlapů