What's happening?

Podívejte se na trailer 572 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Taxi 3

Taxi 3

Jan. 29, 2003France84 Min.Not Rated
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Taxikář Daniel už potřetí startuje svou „čtyřstošestku“, aby učinil pořádek v marseillských ulicích. Ty jsou totiž teď, před Vánocemi, ideálním „působištěm“ pro zloduchy z Číny vykrádající jeden obchod za druhým. A jako by toho nebylo málo, Danielovi začíná skomírat jeho vztah s Lilly, která se o jeho lásku nemíní dělit s nějakým autem.

Po fenomenálním úspěchu TAXI a TAXI TAXI vyladili servismeni z produkční stáje Luca Bessona dobře známou vymakanou bílou čtyřistašestku a vyslali ji na třetí explozivní jízdu do marseilleských ulic. Znovu uvidíte taxikáře Daniela (Samy Naceri) se speciální károu, kterou si jako bokovku mohl klidně vystřihnout bondovský designér Mistra Q, policajta Emiliena (Frederic Diefenthal), jenž minule přidusil svou plachost a prodychtil se kolegyni Petře (Emma Sjöbergová) až na její karatistické tělo, ale samozřejmě i hromadu rafinovaných zločinců, kteří musí na konci polykat prach, zvířený michelinkami Danielova žihadla.

Taxikár Daniel (Samy Naceri) so svojím špeciálnym taxíkom, ktorý by mu mohpl závidieť aj James Bond, sa preháňa po uliciach Marseille a pomáha svojmu kamarátovi, policajtovi Émilienovi (Fréderic Diefenthal) s naháňaním kopy rafinovaných zločincov. V uliciach mesta totiž operuje nový gang – zlodeji prezlečení do kostýmov Santa Clausa a vylupujú jednu banku za druhou. Nebezpečný gang vedie zmyselná Aziatka Ťiu (Bai Lingová) a zdá sa, že každý je na ňu krátky. Daniel a Émilien musia podať pomocnú ruku nešťastnému komisárovi Gibertovi (Bernard Farcy). Zároveň sa od svojich nežných polovičiek – Lily (Marion Cotillardová) a Petry (Emma Sjöbergová) – dozvedia, že budú otcami…

Taxikár Daniel už po tretíkrát štartuje svoju „štyristošestku“, aby narobil poriadok v marseillských uliciach. Tie sú totiž teraz, pred Vianocami, ideálnym „pôsobiskom“ pre zloduchov z Číny vykrádajúcich jeden obchod za druhým. A ako by toho nebolo habadej, Danielovi začína ešte aj škrípať vzťah s Lilly, ktorá sa o jeho lásku nemieni deliť s nejakým autom.

Taxi 3
Taxi 3
Originální název Taxi 3
IMDb hodnocení 5.8 39,601 hlasů
TMDb hodnocení 5.6 940 hlasů

Režisér

Luc Etienne
Režisér

Obsazení

Samy Naceri isDaniel Morales
Daniel Morales
Frédéric Diefenthal isÉmilien Coutant-Kerbalec
Émilien Coutant-Kerbalec
Bernard Farcy isCommissaire Gibert
Commissaire Gibert
Marion Cotillard isLilly Bertineau
Lilly Bertineau
Jean-Christophe Bouvet isGénéral Edmond Bertineau
Général Edmond Bertineau

Podobné tituly

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly
Zprávy ze světa
Skvělí chlapi
Zprávař 2 – Legenda pokračuje
Rytmická sekce
Terminátor 5: Genisys
Křupaví mazlíčci
Správná volba
Teorie tygra
G. I. Joe
Co se vlastně stalo
Rambo II