What's happening?

Podívejte se na trailer 854 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Tenkrát podruhé

Tenkrát podruhé

Pojďme se znovu zamilovatNov. 06, 2019France110 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Victorovi, rozčarovanému šedesátníkovi, se změní život ve chvíli, kdy mu šikovný podnikatel Antoine nabídne nový zážitek. Jeho společnost nabízí klientům možnost vrátit se v čase do chvíle dle vlastního výběru. Victor chce znovu zažít nejdůležitější týden svého života, kdy před čtyřiceti lety potkal svou velkou lásku.

Jakou dobu byste chtěli zažít, kdybyste měli tu možnost? Před tuto otázku je postaven Victor, když od svého syna dostane dárkový poukaz agentury Time Travelers. Ta s pomocí filmových kulis a herců dokáže zinscenovat jakoukoli epochu a zprostředkovat svým klientům setkání se slavnými osobnostmi dějin dle jejich přání. Zatímco jiní zákazníci se chtějí podívat na dvůr Ludvíka XVI. či povečeřet s Hitlerem, Victor touží vrátit se do nespoutaných sedmdesátých let a ještě jednou prožít první rande se svou ženou – dobu, kdy v něm dokázala vidět víc než jen nudného páprdu v pruhovaném pyžamu. Chytrá a zábavná love story vypráví o tom, co by se mohlo stát, kdybychom si mohli zopakovat ty nejkrásnější okamžiky. Je to potřeba k tomu, abychom se znovu zamilovali?

Akú dobu by ste chceli zažiť, ak by ste mali túto možnosť? Pred touto otázkou stojí Viktor, keď od svojho syna dostane darčekovú poukážku agentúry Time Travelers. Tá dokáže pomocou filmových kulís a hercov zinscenovať akúkoľvek epochu a sprostredkovať svojim klientom stretnutie so slávnymi osobnosťami dejín podľa ich želania. Zatiaľ čo sa chcú iní zákazníci pozrieť na dvor Ludvika XVI, či večerať s Hitlerom, Viktor sa túži vrátiť do nespútaných sedemdesiatych rokov a ešte raz prežiť rande so svojou ženou – obdobie, keď v ňom dokázala vidieť viac ako len nudného páprdu v pruhovanom pyžame. Poučná a zábavná love story rozpráva o tom, čo by sa mohlo stať, keby sme mohli zopakovať tie najkrajšie okamihy. Je to potrebné k tomu, aby sme sa opäť zamilovali?

Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Tenkrát podruhé
Originální název La Belle Époque
IMDb hodnocení 7.4 5,097 hlasů
TMDb hodnocení 7.5 393 hlasů

Režisér

Nicolas Bedos
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Sledování
Syčák Hesher
Moneyball
Rain Man
J. Edgar
Parazit
Manažeři
Richard Jewell
Zabiji Nixona
Good
Pixely
Podivuhodný případ Benjamina Buttona