What's happening?

Podívejte se na trailer 1302 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

Žádné kladivo. Žádný problém.Oct. 25, 2017USA131 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Thor je uvězněn na druhé straně vesmíru bez svého mocného kladiva a ocitá se v závodu proti času, aby se vrátil zpět na Asgard a zastavil Ragnarok – destrukci své domoviny a všech Asgarďanů – který je v rukou nové mocné hrozby, nelítostné Hely. Nejprve však musí přežít smrtící gladiátorský souboj, ve kterém bude bojovat proti svému bývalému spojenci a Avengerovi – Neuvěřitelnému Hulkovi.

Thor zneškodní Surtura, který plánoval Ragnarok – zkázu Ásgardu. Záhy zjistí, že v sídle bohů už nějakou dobu nevládne jeho otec Odin, ale nevlastní bratr Loki, který se za něj v převleku vydává. Bratři se dozvídají o existenci prvorozené Odinovy dcery Hely. Jejich sestra je bohyně smrti a plánuje si podrobit nejen Ásgard, ale i celý vesmír. Hela zničí Thorovi kladivo, použije svou sílu a pošle oba bratry daleko na planetu Sakaar, kde vládne psychopatický Velmistr. Aby se Thor mohl osvobodit a vrátit zpět, musí se zúčastnit gladiátorské soutěže, v níž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers Hulkovi. Na Ásgardu mezitím přebírá vládu bohyně smrti Hela, která chce zničit ásgardskou civilizaci.

Popkulturní skvost a zároveň filmová adaptace, v níž klíčovou roli hrají bohové severské mytologie Thor, Loki, Hela a další. Skvělý způsob, jak získat povědomí o skandinávském pantheonu. Thor je uvězněn na opačném konci vesmíru bez svého mocného kladiva a je nucen pustit se do závodu s časem, aby se stihl vrátit do Ásgardu a zastavit Ragnarok, zkázu svého domova a konec asgardské civilizace, který se snaží rozpoutat nový mocný nepřítel, nemilosrdná Hela. Předtím ale musí přežít smrtící gladiátorský zápas, v němž se ocitá tváří v tvář svému bývalému spojenci z řad Avengers – neuvěřitelnému Hulkovi.

Thor (Chris Hemsworth) je uvězněn na druhé straně vesmíru bez svého mocného kladiva a ocitá se v závodu proti času, aby se vrátil zpět na Asgard a zastavil Ragnarok – destrukci své domoviny a všech Asgarďanů – který je v rukou nové mocné hrozby, nelítostné Hely (Cate Blanchett). Nejprve však musí přežít smrtící gladiátorský souboj, ve kterém bude bojovat proti svému bývalému spojenci a Avengerovi – Neuvěřitelnému Hulkovi (Mark Ruffalo).

Thor je uväznený na opačnom konci vesmíru. Bez svojho mocného kladiva je nútený pustiť sa do preteku s časom, aby sa vrátil včas do Asgardu a zastavil Ragnarok – skazu svojho domova a koniec Asgardskej civilizácie, ktorý sa snaží rozpútať nový silný nepriateľ, nemilosrdná Hela. Predtým ale musí prežiť smrtonosnú gladiátorskú súťaž v ktorej sa ocitá tvárou v tvár svojmu bývalému spojencovi z Avengers – Neuveriteľnému Hulkovi.

Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Thor: Ragnarok
Originální název Thor: Ragnarok
IMDb hodnocení 7.9 563,097 hlasů
TMDb hodnocení 7.6 14,466 hlasů

Režisér

Ben Cooke
Režisér

Obsazení

Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Tessa Thompson isScrapper 142 / Valkyrie
Scrapper 142 / Valkyrie
Jeff Goldblum isEn Dwi Gast / Grandmaster
En Dwi Gast / Grandmaster
Idris Elba isHeimdall
Heimdall
Karl Urban isSkurge / Executioner
Skurge / Executioner
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange

Podobné tituly

Jedna mezi oči
Tři bratři
Interview
Greyhound: Bitva o Atlantik
Avengers
Prometheus
Psí poslání
Medvěd
Ve jménu Angela
Sedm let v Tibetu
Kick-Ass 2
Hráči