Podívejte se na trailer 158 Zobrazení

  • Traileryoutube.com
Tohle je náš svět

Tohle je náš svět

Jul. 02, 2016USA119 Min.R
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas
jaký je problém?

Synopsis

Hluboko v lesích mimo civilizaci vychovává svérázný a charismatický otec (Viggo Mortensen) svých šest dětí podle vlastních představ. Jejich život připomíná letní tábor v ráji, plný neotřelých pravidel a her. Dokud nepřijde zpráva, která všechno změní. Začíná překvapivá a zábavná cesta, při které jsou zásady této volnomyšlenkářské rodiny vystaveny zkouškám našeho světa.

V hloubi tichých a majestátních severozápadních lesů žijí zcela odpoutáni od civilizace Ben a jeho šest dětí. Zákony a pravidla každodenního života a výuky určuje Ben, který dětem věnuje veškerý čas a pozornost a snaží se je naučit soběstačnosti a opravdovému pochopení učiva namísto povrchního „biflování“. Když však rodinu, žijící v téměř dokonalé harmonii uměle vytvořeného ráje, postihne tragédie, rozhodne se vydat se zpět do města a konfrontovat se s vlastním zvoleným způsobem života i Benovou otcovskou rolí. Hereckého partu hlavy sympatického sedmičlenného klanu se s vervou ujal charismatický Viggo Mortensen, který se od počátku podílel na scénáři filmu. V tomto vtipném, nekonvenčním a dojemném snímku nadaný režisér nastavuje zrcadlo našim hodnotám a konzumnímu způsobu života.(

V lesoch na severozápade USA žije Ben, ktorý oddane vychováva, tu v srdci divokej prírody, svojich šesť detí. Následkom nečakaných tragických udalostí je nútený spolu s nimi opustiť ich alternatívny svet a vydať sa do toho skutočného. Dochádza ku konfrontácii s realitou a otázkou, čo znamená byť rodičom.

Tohle je náš svět
Tohle je náš svět
Tohle je náš svět
Tohle je náš svět
Originální název Captain Fantastic
IMDb hodnocení 7.9 175,682 hlasů
TMDb hodnocení 8 4,430 hlasů

Režisér

Matt Ross
Režisér

Obsazení

Samantha Isler isKielyr Cash
Kielyr Cash
Annalise Basso isVespyr Cash
Vespyr Cash
George MacKay isBodevan Cash
Bodevan Cash
Nicholas Hamilton isRellian Cash
Rellian Cash
Shree Crooks isZaja Cash
Zaja Cash
Trin Miller isLeslie Abigail Cash
Leslie Abigail Cash

Podobné tituly

Mission: Impossible – Národ grázlů
EXODUS: Bohové a králové
Spirit – divoký hřebec
Malé ženy
EuroTrip
Potopa
Yes Man
Marie Antoinetta
Co se vlastně stalo
Stuart: A Life Backwards
Kolo zázraků
Jak jsem se stal psem