What's happening?

Podívejte se na trailer 612 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Tohle je válka !

Tohle je válka !

Feb. 14, 2012USA94 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny – Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda – ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom – čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie?

Dva špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR (Chris Pine), jsou kamarádi na život a na smrt. To ovšem pouze do doby, než se oba zblázní do jedné a téže slečny – Lauren Scottová (Reese Witherspoon). Kariéristka Lauren Scottová je sice ve svém pracovním životě úspěšná, ale její milostný život je jedna velká katastrofa. Poté, co ji nechá přítel, kvůli kterému se přestěhovala z milované Atlanty, nemá na randění a hledání nového vztahu ani pomyšlení. S tím se ale nespokojí její praštěná kamarádka Trish, která ji přemluví, aby zkusila najít štěstí v lásce na internetové seznamce. Na internetu se seznámí se sympaťákem Tuckem a domluví si s ním rande. Aby to ale neměla tak jednoduché, ve videopůjčovně se jí do cesty připlete i pohledný hezoun FDR. Lauren se rozhodne randit prozatím s oběma, samozřejmě bez nejmenší potuchy, že oba kluci jsou nejlepšími kamarády a navíc top agenty CIA. Tuck a FDR doposud žili život jako v Bondovce – plný zbraní, rychlých aut i krásných žen, které až dosud nikdy nebrali příliš vážně. Tentokrát jsou ale oba přesvědčeni, že našli tu pravou. Zjištění, že se oba zamilovali do stejné dívky, jim ovšem jejich přátelství tak trochu pokazí. I když se dohodnou, že si půjdou z cesty, a Lauren neřeknou, že se znají, nebyli by to správní agenti, aby se vzdali své vysněné dívky tak snadno. Na řadu přichází série promyšlených špiónských útoků s jediným cílem – co nejvíce ztrapnit a zkazit rande toho druhého. Jak tato stále se stupňující bitva dopadne a pro koho se Lauren nakonec rozhodne?

Dva tajní agenti CIA Tuck a FDR se při misi v Hong Kongu dostanou do střetu s nebezpečnými zločinci, bratry Heinrichem a Jonasem. Mladší Jonas ohrožuje Tucka, který visí ze střechy a jde mu o život. FDR nezbývá nic jiného než na Jonase zaútočit, přičemž ho shodí ze střechy mrakodrapu. Heinrich, který střechu už dříve opustil na padáku, může pouze nečině sledovat, jak Jonas umírá. Za bratrovu smrt se bude chtít pomstít… Mrtvému Jonasovi zůstal v ruce kus FDRova saka, které je ušité z unikátního materiálu. To Heinrichovi poslouží jako stopa, aby vraha vypátral. Z obavy z možné pomsty nařídí šéfová agentům Tuckovi a FDR, aby zůstali na základně CIA a neúčastnili se žádné akce. Oba se k smrti nudí a Tuck si z nudy domluví rande přes internetovou seznamku. Narazí na manažerku Lauren, s níž si hned padnou do oka. Lauren se cestou domů staví v DVD půjčovně a tam potká také FDR, který průběh Tuckova  rande zpovzdálí sleduje. Lauren ho odpálkuje, ale FDR si ji nechá přes tajnou službu prověřit, aby získal její adresu. Druhý den navštíví Lauren ve firmě a tak dlouho ji slovně popichuje, až vyprovokuje rande. Během prověřování přijdou oba agenti na to, že randí se stejnou ženou. FDR nejprve nabízí, že ze vztahu vycouvá, ale po pár poznámkách se Tuck nechá vyprovokovat, a oba se tak  dohodnou, že s Lauren budou randit oba a nechají na ní, ať si mezi nimi vybere…

Dva nerozluční přátelé začnou proti sobě navzájem vést válku na život a na smrt poté, co se oba zamilují do stejné ženy.

Tohle je válka !
Tohle je válka !
Tohle je válka !
Originální název This Means War
IMDb hodnocení 6.3 173,748 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 2,445 hlasů

Podobné tituly

Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
Sázka na favorita
Propast
Indiana Jones a Dobyvatelé ztracené archy
Strážci Galaxie Vol. 2
Rambo: Do pekla a zpět
Mindhorn
Terminátor
Ten Minutes Older: The Cello
Valley Girl
Spartakus
Spy Kids: Špioni v akci