What's happening?

Podívejte se na trailer 578 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Trabantem až na konec světa

Trabantem až na konec světa

Road movie Dana Přibáně a party cvokůMar. 13, 2014Czech Republic98 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Třetí počin v sérii cestopisných dokumentů Dana Přibáně popisuje cestu autora a jeho přátel napříč Jižní Amerikou v mnohdy nechvalně proslulých, leč svým způsobem kultovních vozítkách. Půvabnou dynamiku skupiny na plátně ještě podtrhuje kvalitní řemeslné zpracování.

Cestovateli Danu Přibáňovi a jeho partě nestačilo, že dokázali nemožné, když přejeli Trabantem Afriku a natočili o tom nezávislý film. Rozhodli se vypravit na ještě náročnější cestu. 21 124 kilometrů napříč Jižní Amerikou až na konec světa. A aby to nebylo moc jednoduché, tentokrát nepojedou jen Trabantem. Sestava snů v mezinárodním týmu Čechů, Poláků a Slováků patří podle Dana „buď do blázince, nebo na šrotiště.“ Dva Trabanty, polský Fiátek a Jawa 250 z roku 1957 se místo toho vydává vstříc tomu nejnáročnějšímu, co se dá v Jižní Americe najít. Amazonský prales, pětitisícové průsmyky And, pouště i oceán. Tahle šílená jízda rozhodně není bezstarostná, je ale fascinující a zábavná. Jak se dokáže snést osm lidí ze třech zemí, kteří se navzájem skoro neznají, čtyři měsíce ve žlutých ponorkách? Ta největší výzva není venku, ale uvnitř.

Dva Trabanty, Fiat a Jawa 250 na cestě na nejjižnější cíp amerického kontinentu. Několik tisíc kilometrů viděných optikou zpoza automobilového okénka. Bizarnost obrazu Trabantu v Amazonském pralese vyvažuje taková normální česko-slovenská posádka se špetkou polské krve.

Trabantem až na konec světa
Trabantem až na konec světa
Trabantem až na konec světa
Trabantem až na konec světa
Originální název Trabantem až na konec světa
IMDb hodnocení 8.1 105 hlasů
TMDb hodnocení 5 1 hlasů

Podobné tituly

Karel Kryl – Kdo jsem … ?
Odložený případ Hammarskjöld
Fahrenheit 11/9
FREM
Život v plné rychlosti: Příběh Juana Manuela Fangia
Hejtři
Bratříček Karel
Století Miroslava Zikmunda
L.A. Originals
Králové videa
Trabantem napříč Afrikou
Loose Change: Final Cut