What's happening?

Podívejte se na trailer 566 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Transformers 3: Temná strana Měsíce

Transformers 3: Temná strana Měsíce

Bude lidstvo zachráněno před zotročením mimozemskými roboty?Jun. 28, 2011USA154 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Pred mnohými rokmi posádka prvej americkej mesačnej expedície Apollo 11 objavila na Mesiaci mimozemské vesmírne plavidlo a múdro si to nechala len a len pre seba, respektíve pre tajné služby. Podľa Autobotov, ktorí už dvakrát dokázali ochrániť pozemšťanov pred ničivou inváziou ich zlých konkurentov Deceptikonov, to ale bola zásadná chyba. Chyba, ktorá by mohla zničiť celú našu civilizáciu, ak nám Autoboti znovu nepomôžu. Okrem starých známych plecháčov vedených Optimom Primeom a Bumblebeem sa na scénu vracia ich najväčší ľudský spojenec Sam Witwicky (Shia LaBeouf), životom a bojom s robotmi ostrieľaný mladý muž, ktorý chce zo všetkého najviac konečne začať žiť normálny život – podľa možností so svojou novou, mimoriadne atraktívnou priateľkou Carly (Rosie Huntington-Whiteley). Tá sa, nanešťastie, stane príčinou Samova ďalšieho angažmánu v nekonečnom súboji medzi Autobotmi a Deceptikonmi. Tí sa totiž rozhodli zlikvidovať celé Chicago, v ktorom sa Carly práve nachádza, a tak sa Sam chtiac-nechtiac musí do tohto mesta vydať, aby sa ju pokúsil zachrániť. A popritom, ako malý bonus, i celú ľudskú rasu!

V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomůžou. Kromě starých známých plecháčů v čele s Optimem Primem a Bumblebeem se na scénu vrací jejich největší lidský spojenec Sam, životem a bitvami s roboty otřískaný mladý muž, který chce ze všeho nejvíc konečně začít žít normální život.

V roce 1961 ztroskotala vesmírná loď Ark na odvrácené straně Měsíce. Došlo k tomu po boji na planetě Cybertron mezi Autoboty, kteří bojovali za svobodu, a Deceptikony, kteří bojovali za tyranii. Zdálo se, že Autoboty čeká úplná porážka, ale jedna autobotí loď z boje vyvázla. Nesla přísně tajný náklad, který by byl změnil osud planety. Byla to zoufalá akce a poslední naděje, která se rozplynula, když Ark ztroskotal. Toto ztroskotání však bylo zaznamenáno v NASA a prezident Kennedy vyslal na Měsíc první lidskou posádku, která měla Ark prozkoumat. V roce 1969 přistála na Měsíci posádka Apollo 11. To, co tam našli, si nechali jen pro sebe a pro tajné služby. Což se později ukázalo jako špatné rozhodnutí. V současné době Sam Witwicky, který před časem zachránil Zemi před Deceptikony, nesmí pracovat s Autoboty, kteří pracují ve službách Spojených států a hledají po celé Zemi skrývající se Deceptikony. Během mise v Černobylu zjistili, že je lidé, kterým pomáhají, neinformovali o důležitých věcech. Musí se vydat na Měsíc a zjistit, jaká je situace. V Arku najdou polomrtvého Sentinela Prima, který byl Optimusovým předchůdcem. To Sentinel zachránil pilíře, které mohou vytvořit most mezi Zemí a Cybertronem, po kterém se dá teleportovat. Pilířů našli celkem pět. Autoboti dopraví Sentinela na Zemi a zachrání mu život. Sam Witwicky marně shání práci a vadí mu, že ho musí živit jeho přítelkyně Carly. Ta pracuje pro Dylana Goulda, který Samovi leží v žaludku. Hrozně na něj žárlí. Sam zjistil, že Deceptikoni, kteří se na Zemi skrývají, postupně vyvražďují všechny, kteří nějakým způsobem pracovali na misi Apollo 11. Podaří se mu s pomocí bývalého agenta CIA Seymoura Simmonse najít dva ruské kosmonauty, kteří mají fotografie stovek pilířů, které se nacházely na Arku…

Po porážce Decepticonů a zničení Fallena nastává na Zemi chvíli klid. Ten je ale brzy narušen odhalením desítky let starého tajemství. Již při misi Apolla 11, kdy první lidé vstoupili na povrch Měsíce, byla objevena stará cybertronská vesmírná loď, jejíž odhalení bylo umně zatajeno a vše tak zapadlo na mnoho let v zapomnění. Loď však obsahuje tajemství, která by mohla jednou provždy zvrátit rozložení sil ve prospěch jedné ze soupeřících stran. Proto se rozbíhá závod s časem a Autoboti i znovu povstávající Decepticoni nasazují své nejlepší členy, aby jej vyhráli. Závěrečná bitva se blíží a její výsledek navždy změní osud Země.

V originále nese třetí díl Transformers podtitul „Temná strana Měsíce“. Právě tady před lety posádka první americké měsíční expedice Apollo 11 objevila mimozemské vesmírné plavidlo a moudře si to nechala pro sebe, respektive pro tajné služby. Podle Autobotů, kteří už dvakrát dokázali ochránit Pozemšťany před ničivou invazí jejich zlých konkurentů Deceptikonů, to ale byla zásadní chyba. Chyba, která by mohla zničit celou naši civilizaci, pokud nám Autoboti znovu nepomůžou. Kromě starých známých plecháčů v čele s Optimem Primem a Bumblebeem se na scénu vrací jejich největší lidský spojenec Sam (Shia LaBeouf), životem a bitvami s roboty otřískaný mladý muž, který chce ze všeho nejvíc konečně začít žít normální život. Bohužel už ne po boku šťabajzny Mikaely (Megan Fox), která byla z důvodů, jež znají jen Megan/režisér Bay/představitelé Paramountu, vyškrtnuta ze scénáře. Sama a jeho hormony naštěstí scenárista Ehren Kruger dlouho zahálet nenechá, když mu do cesty přihraje velepohlednou Carly (modelka Rosie Huntington – Whiteley). Ta se naneštěstí stane příčinou Samova dalšího angažmá v nekonečném souboji mezi Autoboty a Deceptikony. Ti se totiž rozhodli zlikvidovat celé Chicago, v němž se Carly právě vyskytuje, a tak se Sam chtě nechtě musí do tohoto města vydat, aby se ji pokusil zachránit. A jen tak bokem i celou lidskou rasu.

Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Transformers 3: Temná strana Měsíce
Originální název Transformers: Dark of the Moon
IMDb hodnocení 6.2 380,112 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 5,882 hlasů

Režisér

Michael Bay
Režisér

Obsazení

Shia LaBeouf isSam Witwicky
Sam Witwicky
Josh Duhamel isLt. Colonel William Lennox
Lt. Colonel William Lennox
Tyrese Gibson isRobert Epps
Robert Epps
Frances McDormand isNational Intelligence Director
National Intelligence Director
John Malkovich isBruce Brazos
Bruce Brazos
Kevin Dunn isRon Witwicki
Ron Witwicki
Julie White isJudy Witwicki
Judy Witwicki

Podobné tituly

Trauma Center
Mission: Impossible III
1917
Vetřelec: Vzkříšení
Krotitelé duchů
Fantastická zvířata a kde je najít
Greenland: Poslední úkryt
Sousedská hlídka
Temný rytíř povstal
Plán útěku 3: Extractors
Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles
Expresní zásilka