What's happening?

Podívejte se na trailer 855 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Transformers 4: Zánik

Transformers 4: Zánik

Nehrozí nám válka, hrozí nám zánik.Jun. 25, 2014USA165 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
1 1 hlas

Synopsis

Automechanik Cade Yager (Wahlberg) sa snaží uživiť seba a svoju dospievajúcu dcéru Tess (Nicola Peltz) opravovaním nepojazdných vrakov. Zúfalo sa mu nedarí, ale len do doby, než sa z jedného roztrieskaného nákladiaku vykľuje Transformer a práve ten najdôležitejší – Optimus Prime. Cade z toho len ťažko môže mať radosť, pretože Amerika sa ešte úplne nespamätala zo súboja „dobrých“ Autobotov sa „zlými“ Deceptikonmi, ktorý na konci tretieho dielu zlikvidovali polku Chicaga. Štyri roky potom sú všetci zástupcovia tejto mimozemskej rasy na indexe a elitné vedecké mozgy sa snažia vytvoriť pozemských Transformerov, ktorí by účinnejšie čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale vieme, že cesta do pekiel býva dláždená dobrými úmyslami, a inak tomu nebude ani v tomto prípade. To však Cadea príliš netrápi. Zatiaľ. Ako nový ľudský parťák toho najslávnejšieho z Transformerov sa ocitol nielen v hľadáčiku americkej vlády, ale prenasledujú ho aj optimusovi krajania. Do toho všetkého sa jeho dcéra zamilovala, s čím ako otec rozhodne nemôže súhlasiť. Štvrtí Transformeri okrem Wahlberga v hlavnej úlohe prinesú ešte jednu zásadnú novinku – Dinoboty, čo sú mechanickí tvorovia, ktorí vyzerajú ako prehistorické jaštery. Vitajte v transformovanom Jurskom parku.

Automechanik Cade Yager se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných“ Autobotů se „zlými“ Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané.

Automechanik Cade Yager (Walhberg) se snaží uživit sebe a svou dospívající dceru Tessu (Nicola Peltz) opravováním hodně nepojízdných vraků. Zoufale se mu nedaří, ale jen do doby, než se z jednoho roztřískaného náklaďáku vyklube Transformer a zrovna ten nejdůležitější – Optimus Prime. Cade z toho jen těžko může mít radost, protože Amerika se ještě úplně nevzpamatovala ze souboje „hodných“ Autobotů se „zlými“ Deceptikony, který na konci třetího dílu zlikvidoval půlku Chicaga. Čtyři roky poté jsou všichni zástupci téhle mimozemské rasy na indexu a elitní vědecké mozky se snaží vytvořit pozemské Transformery, kteří by účinněji čelili podobným hrozbám. Z minulosti ale víme, že cesta do pekel bývá dlážděná dobrými úmysly, a jinak tomu nebude ani v tomto případě. To však Cadea příliš netrápí. Zatím. Jako nový lidský parťák toho nejslavnějšího z Transformerů se ocitl nejen v hledáčku americké vlády, ale pronásledují ho i Optimovi krajané. Do toho všeho se jeho dcera zamilovala, s čímž jako otec rozhodně nemůže souhlasit. Čtvrtí Transformers kromě Wahlberga v hlavní roli přinesou ještě jednu zásadní novinku – Dinoboty, což jsou mechaničtí tvorové, kteří vypadají jako prehistoričtí ještěři. Vítejte v transformovaném Jurském parku.

Opravář všeho možného i nemožného, vdovec Cade Yeager se vší silou snaží uživit svou dceru Tessu, maturantku, ale má to velmi těžké. Hrozí mu, že přijdou o střechu nad hlavou. Jednoho dne objeví starý náklaďák a rozhodne se, že ho opraví. Ke svému úžasu zjistí, že se nejedná o nějaký obyčejný vrak, ale je to vůdce transformerů Optimus Prime. Bohužel v této době nejsou Autoboti v Americe příliš oblíbení. Vláda nemůže a ani nechce zapomenout na souboj Autobotů s Deceptikony, při kterém bylo Chicago téměř srovnáno se zemí. Dnes má každý občan povinnost ohlásit když najde nějakého Autobota nebo Deceptikona. Vědci se snaží vytvořit nové pozemské transformery, kteří by lidstvu sloužili daleko lépe než mimozemšťani od někud z vesmíru. Cadův kolega a přítel Lucas, přes Cadův nesouhlas, pod vidinou odměny za nahlášení nálezu, která by jim významně usnadnila život, nahlásí, že v Cadově domě se nachází Autobot. Namísto odměny však přijede zabijácké komando, které srovná Cadův dům se zemí a Cade, Tessa i Lucas se ocitnou v přímém ohrožení života. Musí před nimi prchnout, aby si zachránili holý život. Na útěku jim pomáhá i mladík Shane, ze kterého se ke Cadově nelibosti vyklube Tessin přítel. Ale nebýt pomoci Optima, asi by daleko neutekli. Navíc je tu další hrozba v podobě dohody lidí s dalším mimozešťanem Lockdownem, který hledá Optima Prima. Má s lidmi dohodu, že pomůže, ale jako odměnu chce toho nejvyššího Autobota. Optimus svolá zbylé Autoboty a rozhodnou se lidem znovu pomoci. Lucas však útok Lockdowna nepřežije. Vědec Joshua Joyce vytváří nové roboty a používá k jejich výrobě zbylé díly z Deceptikonů. Stvoří takzvaného Galvatrona a použije součástky z hlavy Megatrona. Netuší, že tím vlastně Megatrona oživil a stvořil i další potomky Deceptikonů…

Mechanik Cade Yeager (Mark Wahlberg) a jeho dcera Tessa učiní objev, který dolů na Zem přivede Autoboty a Decepticony. Spolu s nimi ale přivede i paranoidního vládního úředníka.

Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Transformers 4: Zánik
Originální název Transformers: Age of Extinction
IMDb hodnocení 5.6 294,862 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 5,720 hlasů

Režisér

Michael Bay
Režisér

Obsazení

Mark Wahlberg isCade Yeager
Cade Yeager
Kelsey Grammer isHarold Attinger
Harold Attinger
Nicola Peltz isTessa Yeager
Tessa Yeager
Li Bingbing isSu Yueming
Su Yueming
T. J. Miller isLucas Flannery
Lucas Flannery
James Bachman isGill Wembley
Gill Wembley

Podobné tituly

LEGO® příběh
Kick-Ass 2
Criminal: V hlavě zločince
Bratříčku, kde jsi?
Volání divočiny
Kovbojové a vetřelci
Harry Potter a Fénixův řád
Plán útěku 3: Extractors
Terminátor 3: Vzpoura strojů
Gerry
Spartakus
Školní nářez