What's happening?

Podívejte se na trailer 235 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Tři bratři

Tři bratři

Traja bratia Aug. 14, 2014Czech Republic90 Min.Not Rated
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Žili, byli bratři tři. Jan, Pepa a Matěj. Nejstarší Jan je zapomnětlivý a nepořádný, takže neustále něco ztrácí. Prostřední Pepa je zbrklost sama a benjamínek Matěj je tak nerozhodný, že jejich rodičům nezbývá nic jiného, než je poslat do světa na zkušenou. Aby se tam trochu otrkali, našli si nevěsty a mohli po nich jednou převzít hospodářství na statku. A tak se chlapci na koních vydávají vstříc boji s vlastními zlozvyky. Na svém putování vstoupí do děje tří pohádek. Nejstarší si vezme za ženu Šípkovou Růženku a stane se oním princem, jenž ji osvobodí ze staletého spánku. Prostřední se stane manželem Marušky, kterou zlá macecha posílá ke dvanácti Měsíčkům pro jahody, a ten nejmladší vysvobodí Červenou karkulku ze spárů vlka vydávajícího se za její babičku.

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou a při svém putování se ocitají uprostřed slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska… Významnou roli v této výpravné filmové pohádce hrají i chytlavé písně z dílny populárního tvůrčího tandemu Svěrák-Uhlíř. (

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a snad také láska… Filmová pohádka Tři bratři nabízí spoustu dobrodružství, překvapivých situací, ale také laskavého humoru. Děj filmu, včetně známých a oblíbených písniček, které ve filmu zazní, pochází z pera Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře.

Tři bratři
Originální název Tři bratři
IMDb hodnocení 5.7 378 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 16 hlasů

Podobné tituly

Dobrý ročník
Teorie tygra
Až vyjde měsíc
Prvok, Šampón, Tečka a Karel
Souboj s rodinou
Hledám Amy
Madagaskar
Strážci Galaxie Vol. 2
Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna
Podraz
Walter Mitty a jeho tajný život
Zprávař: Příběh Rona Burgundyho