What's happening?

Podívejte se na trailer 1204 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
U moře

U moře

Nov. 12, 2015France122 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Do malebného francouzského přímořského letoviska přijíždí americký manželský pár. Spisovatel Roland (Brad Pitt) tu chce nalézt sílu, klid a inspiraci k napsání své další knihy, naopak jeho žena Vanessa (Angelina Jolie) vlastně ani netuší, co tu dělá. Jejich manželství se během let proměnilo v poněkud toxický vztah, kdy jsou raději sami než s tím druhým, Vanessa na lehátku na terase jejich letního bytu, Roland v baru s místními štamgasty. Partnerské dusno rozčeří až příjezd mladých novomanželů (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), kteří se usadí v sousedním bytě a Rolandovi s Vanessou připomenou, jaké to mezi nimi bylo na začátku. Brzy se ukáže, že oba mladí lidé se mohou stát katalyzátorem, který vztah Rolanda a Vanessy buď definitivně zničí, nebo ho pomůže vyléčit.

Čtrnáctileté manželství manželů Rolanda a Vanessy je už značně vyčpělé, unavené a vyhořelé. Od života newyorské smetánky si jedou odpočinout do malebného přímořského letoviska. On je spisovatel a ona bývalá tanečnice. V malém hotelu u pláže chce Roland, který už dlouho nic nenapsal, načerpat inspiraci pro novou knihu, přičemž Vanessa ho doprovází jen ze setrvačnosti, na tancování už podle svých slov je příliš stará. S tragickým výrazem a tmavým kloboukem, případně rozpitou řasenkou, sedí na balkóně a jí léky. Partnerské dusno rozčeří až příjezd mladých novomanželů, kteří se nastěhují do vedlejšího pokoje. Zdá se, že Vanessa a Roland mají konečně šanci trochu ožít.

Romantické drama By the Sea o cestě ke schopnosti milovat vypráví příběh manželského páru, jehož vztah prochází krizí. Francie, 70. léta minulého století. Do přímořského městečka přijíždí bývalá tanečnice Vanessa (Angelina Jolie) se svým manželem Rolandem (Brad Pitt), spisovatelem. Na klidném pobřeží potkávají manžele Leu (Mélanie Laurent) a Françoise (Melvil Poupaud). Jak se postupně s mladým párem sbližují, a zvláště pak s vlastníkem baru Michelem a majitelem hotelu Patricem, také oni dva otevíráním vlastních dosud nevyřčených křivd docházejí vzájemného porozumění a smíření.

Do malebného francúzskeho prímorského letoviska prichádza americký manželský pár. Spisovateľ Roland (Brad Pitt) tu chce nájsť silu, kľud a inšpiráciu pre napísanie svoje ďalšej knihy. Naopak jeho manželka Vanessa (Angelina Jolie) vlastne ani netuší, čo tu robí. Ich manželstvo sa behom rokov premenilo v mierne toxický vzťah, kde sú radšej sami ako s tým druhým, Vanessa na terase ich letného bytu, Roland v bare s miestnymi obyvateľmi. Partnerské dusno zmierni príchod mladých novomanželov (Mélanie Laurent a Melvil Poupaud), ktorí sa usadia v susedskom byte a Rolandovi a Vanesse pripomenú aké to medzi nimi bolo na začiatku. Ukáže sa, že obaja mladí ľudia sa môžu stať katalyzátorom, ktorý vzťah Rolanda a Vanessy buď definitívne zničí, alebo ho pomôže zachrániť.

U moře
Originální název By the Sea
IMDb hodnocení 5.3 17,721 hlasů
TMDb hodnocení 5.4 402 hlasů

Režisér

Obsazení

Brad Pitt isRoland
Roland
Sarah Naudi isClarisse
Clarisse
Marika Green isDress Shop Saleswoman
Dress Shop Saleswoman
George Camilleri isGeorges the Waiter
Georges the Waiter

Podobné tituly

Berlínské spiknutí
Game 6
Dort
Klub rváčů
Podraz
Firma
JFK
Bourneovo ultimátum
Temný rytíř povstal
Vlk z Wall Street
Chlast
Neúplatní