What's happening?

Podívejte se na trailer 781 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
V zajetí

V zajetí

Mateřské lásce neutečešNov. 20, 2020USA90 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

 Po dlhých rokoch domácej výučby čaká na Chloe (Kiera Allen) najväčší moment jej života. Po prvý raz od svojho detstva bude odlúčená od Diane (Sarah Paulson), ktorá je jej matkou, učiteľkou a zároveň najlepšou kamarátkou. Dni sa míňajú, ale oznámenie o prijatí na jej vysnívanú školu sa akosi neobjavuje. Naviac sa Chloe zdá, že sa jej matka snaží odchodu za každú cenu zabrániť, čo nie je ďaleko od pravdy.

Mladá dívka Chloe je na vozíku a vyrůstá o samotě v úplné izolaci jen se svou milující maminkou. Jejich vztah a život se můžou zdát zvláštní, možná až zneklidňující, nikdo ale nemůže upřít mámě nekonečnou snahu chránit svou dceru, starat se o ní do roztrhání těla a pro její vlastní dobro ji mít stále pod dohledem. Chloe má řadu zdravotních problémů, potřebuje péči a s oddanou mámou tvoří sehranou dvojici. Když se v sedmnácti chystá na vysokou, začne objevovat tajemství, která jsou stále děsivější.

Mateřské lásce se nedá uniknout. Z bezpečného přístavu lásky se ale někdy může stát smrtící hrozba, mladá dívka Chloe o tom ví své. Je na vozíku a vyrůstá o samotě v úplné izolaci jen se svou milující maminkou. Jejich vztah a život se můžou zdát zvláštní, možná až zneklidňující, nikdo ale nemůže upřít mámě nekonečnou snahu chránit svou dceru, starat se o ni do roztrhání těla a pro její vlastní dobro ji mít stále pod dohledem. Chloe má řadu zdravotních problémů, potřebuje péči a s oddanou mámou tvoří sehranou dvojici. Když se v sedmnácti chystá na vysokou, začne objevovat tajemství, která jsou stále děsivější. Místo odpovědí na otázky se od mámy dočká jen dalších omezení. Chloe je připoutána ke svému vozíku, z ocelově pevného mateřského objetí musí ale za každou cenu utéct. Odpovědi jsou totiž strašnější, než si dovedla představit.

V zajetí
V zajetí
V zajetí
V zajetí
V zajetí
V zajetí
V zajetí
V zajetí
Originální název Run
IMDb hodnocení 6.7 43,728 hlasů
TMDb hodnocení 7.5 900 hlasů

Režisér

Roman Buchok
Režisér

Obsazení

Sarah Paulson isMother / Diane
Mother / Diane
Kiera Allen isDaughter / Chloe
Daughter / Chloe
Pat Healy isMailman
Mailman
B. J. Harrison isMeeting Leader
Meeting Leader
Sharon Bajer isPharmacist
Pharmacist
Onalee Ames isCrying Hands
Crying Hands
Joanne Rodriguez isSecurity Guard (Corrections)
Security Guard (Corrections)
Ernie Foort isSecurity Guard (Hospital)
Security Guard (Hospital)

Podobné tituly

Darc
Oko dravce
Vetřelec³
Future Shock
Sin City – město hříchu
Osudové setkání
Smrt v labyrintu
7500
Vánoční koleda
Poslední Mohykán
Dravec a feťák
Creed II