What's happening?

Podívejte se na trailer 1116 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Válečník

Válečník

Dva bratři, jeden ring, příběh podle skutečnostiSep. 09, 2011USA140 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Bývalý mariňák Tommy Riordan (Tom Hardy) sa po rokoch vracia do rodného Pittsburghu a požiada svojho otca Paddyho Conlona (Nick Nolte), niekdajšieho boxerského trénera a v súčasnosti už len alkoholika, aby ho pripravil na legendárny turnaj v zmiešaných bojových umeniach nazvaný Sparta, ktorý výhercovi ponúka najvyššiu finančnú odmenu v histórii tohto športu – päť miliónov dolárov. Tommyho brat Brendan Conlon (Joel Edgerton), učiteľ fyziky na strednej škole a bývalý úspešný zápasník v kategórii zmiešaných bojových umení MMA – Mixed Martial Arts, má tiež finančné problémy, preto sa rozhodne pre návrat do amatérskeho ringu, aby víťazstvom a výhrou zabezpečil svoju rodinu. V súkromí čaká oboch bratov neodvratný stret kvôli krivdám, ktoré ich rodinu kedysi rozdelili. A potom sa musia stretnúť ešte raz v ringu na turnaji bojových umení ako súperi v neľútostnom životnom zápase o veľký balík peňazí, ktorý by zachránil ich existencie a rodiny. Je však možné, že v ringu získajú aj niečo viac než len päť miliónov dolárov.

Brendan je učitelem fyziky na střední škole, má ženu a dítě, ale také velké dluhy a hrozí mu, že přijde o dům. Dříve býval zápasníkem, a tak se rozhodne přihlásit do soutěže a bojovat o hlavní výhru 5 milionů dolarů. Domů se však vrací válečný veterán, jeho mladší bratr Tommy, který potkává svého otce, bývalého vynikajícího trenéra, teď už spíše alkoholickou trosku, kterého přemluví, aby ho trénoval na stejný zápas. Strhující příběh dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci o pohádkové bohatství a možná najdou i něco víc, než jen peníze, je natočen podle skutečné události.

Dva bratry, kteří se kdysi rozešli ve zlém, svede do jednoho zápasnického ringu potřeba vyhrát nejvyšší finanční odměnu v historii MMA. Bývalý mariňák Tommy (Tom Hardy) a učitel fyziky na střední škole Brendan (Joel Edgerton), ve strhujícím příběhu dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci a možná najdou i něco víc, než jen peníze… Tommy Riordan se po letech vrací do rodného Pittsburghu a požádá svého otce, někdejšího trenéra a nyní alkoholika, aby ho připravil na turnaj MMA, který výherci nabízí nejvyšší finanční odměnu v historii tohoto bojového sportu. Tommyho bratr Brendan, bývalý MMA bojovník, se také potýká s finančními problémy, proto se rozhodne pro návrat do amatérského ringu, aby zabezpečil svou rodinu. Střet, ve kterém se oba bratři musí postavit křivdám, které je kdysi rozdělily, je nevyhnutelný…

Nejmladší syn se vrací domů, aby ho trénoval jeho otec, který byl sice dříve boxer, ale teď už je spíše alkoholikem. Otec připravuje syna na turnaj různých bojových umění. Na trnité cestě k úspěchu stojí nečekaná překážka, jako protivník v protějším rohu nastupuje starší bratr.

Brendan je učitelem fyziky na střední škole, má ženu i dítě, ale i velké dluhy a hrozí mu, že přijde o dům. Dříve býval zápasníkem a tak se rozhodne přihlásit do soutěže a bojovat o hlavní výhru 5 milionů dolarů. Avšak domů se vrací i válečný veterán, jeho mladší bratr Tommy, který potkává svého otce, bývalého brilantního trenéra, teď už spíše alkoholickou trosku, kterého přemluví, aby ho trénoval do stejného zápasu. Strhující příběh dvou bratrů, kteří stanou proti sobě v kleci o pohádkové bohatství a možná najdou i něco víc, než jen peníze.

Válečník
Válečník
Válečník
Válečník
Válečník
Válečník
Originální název Warrior
IMDb hodnocení 8.2 427,169 hlasů
TMDb hodnocení 7.8 2,758 hlasů

Režisér

Obsazení

Joel Edgerton isBrendan Conlon
Brendan Conlon
Tom Hardy isTommy Conlon
Tommy Conlon
Frank Grillo isFrank Campana
Frank Campana
Nick Nolte isPaddy Conlon
Paddy Conlon
Kevin Dunn isPrincipal Zito
Principal Zito

Podobné tituly

Tenkrát v Hollywoodu
Černý jestřáb sestřelen
Charlie Bartlett
Půlnoční expres
Vykoupení z věznice Shawshank
Disturbia
Nancy Drew: Záhada v Hollywoodu
Kovbojové a vetřelci
21 Jump Street
Quantum of Solace
Mortal Kombat
Greyhound: Bitva o Atlantik