What's happening?

Podívejte se na trailer 951 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Velký draft

Velký draft

Apr. 11, 2014USA109 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Generální manažer týmu amerického fotbalu se musí rozhodnout, jak naložit s možností prvního výběru při draftu, do kterého zbývá zhruba 13 hodin.
Manažer Sonny Weaver má před sebou nejdůležitější den nadcházející sezóny. Den draftu. Tým Cleveland Browns má právo první volby, to znamená, že si může z mladých hráčů, kteří jsou k dispozici, vybírat jako první. Nejžhavějším kandidátem je Bo Callahan, vítěz Heismanovy trofeje. Sonny se musí rozhodnout, zda ho vezme a co je kvůli tomu ochoten obětovat. Zároveň se nedávno dozvěděl, že jeho přítelkyně Ali čeká dítě. Fanoušci Clevelandu jsou velmi nadšeni z toho, že by za jejich tým mohl nastoupit právě Callahan, jenže Sonnymu se na něm pořád něco nezdá. Večer začíná draft, který vysílá celostátní televize a tým Browns má deset minut na svou první volbu…

Kevin Costner hraje muže, který pracuje pro Cleveland Browns, tým amerického fotbalu. Jeho úkolem je hledat mladé talenty a umlouvat je, aby začali hrát právě pro něj. Teď narazil na fotbalistu, jenž má našlápnuto k opravdu hvězdné kariéře, ovšem aby ho získal, bude muset podstoupit peklo. Jeho budoucí hvězda se stoprocentně stane jedničkou draftu, problém ale je, že Cleveland rozhodně nebude draftovat jako první.

Sonny Weaver (Kevin Costner) je generální manažer týmu amerického fotbalu Cleveland Browns. Blíží se období draftu kdy si týmy vybírají mladé talentované hráče do svých řad a je na Sonnym aby jeho tým získal to nejlepší, tedy první volbu draftu. Ivan Reitman přichází s nejlepším zpracováním amerického fotbalu od dob Vítězové a poražení.

Velký draft
Velký draft
Originální název Draft Day
IMDb hodnocení 6.8 52,667 hlasů
TMDb hodnocení 6.7 606 hlasů

Režisér

Ivan Reitman
Režisér

Obsazení

Kevin Costner isSonny Weaver Jr.
Sonny Weaver Jr.
Tom Welling isBrian Drew
Brian Drew
Sam Elliott isCoach Moore
Coach Moore
Terry Crews isEarl Jennings
Earl Jennings
Ellen Burstyn isBarb Weaver
Barb Weaver
Frank Langella isHarvey Molina
Harvey Molina
Chi McBride isWalt Gordon
Walt Gordon
Denis Leary isVince Penn
Vince Penn

Podobné tituly

Železná srdce
Corpus Christi
Intrikáni
Soudce
Chlast
Vítězové a poražení
Celebrity
7500
Muži, kteří nenávidí ženy
Bankéř
Jmenuji se Sam
Bílá smršť