What's happening?

Podívejte se na trailer 656 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Vetřelec: Covenant

Vetřelec: Covenant

Utíkej!May. 09, 2017USA122 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu na druhé straně galaxie. Nový svět, který nečekaně objeví, se jim z počátku zdá být dosud nezmapovaným idylickým rájem. Ve skutečnosti je to ale temný a brutální svět, jehož hrůzy si nikdo z členů posádky nedokázal představit ani v těch nejhorších představách. Když se tito vesmírní poutníci ocitnou tváří v tvář smrtícímu monstru, nezbývá jim nic jiného než se aspoň pokusit o zoufalý únik z tohoto zdánlivého ráje proměněného ve skutečné peklo.

Ridley Scott se vrací do vesmíru, který sám stvořil, snímkem VETŘELEC: COVENANT, novou kapitolou slavné filmové ságy. Posádka koloniální vesmírné lodi Covenant během putování na vzdálenou planetu na druhé straně galaxie objeví místo, které se na první pohled jeví jako idylický ráj, ale ve skutečnosti je to temný, brutální svět, jehož hrůzy si nikdo ze členů posádky nedokázal představit ani v těch nejdivočejších snech. Jedinou možností jejich záchrany je pokus o zoufalý útěk.

Filmom Votrelec: Covenant sa režisér Ridley Scott vracia do vesmíru, ktorý sám stvoril vo Votrelcovi, prvom filme venovanom najstrašnejšiemu mimozemskému monštru filmovej histórie. V najnovšej a ešte desivejšej kapitole sa pripravuje vesmírna loď Covenant kolonizovať vzdialenú planétu na druhej strane galaxie. Zdá sa im, že nový svet, ktorý nečakane objavili je idilickým nezmapovaným rajom. V skutočnosti je to temný a brutálny svet, ktorého hrôzy si nikto z členov posádky nedokázal predstaviť ani v tých najhorších predstavách. Keď sa títo vesmírni pútnici ocitnú tvárou v tvár smrtiacemu monštru, neostáva im nič iné než sa pokúsiť o zúfalý útek z tohto zdanlivo ideálneho raja premeneného na skutočné peklo.

Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Vetřelec: Covenant
Originální název Alien: Covenant
IMDb hodnocení 6.4 247,793 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 5,922 hlasů

Režisér

Ridley Scott
Režisér

Obsazení

Michael Fassbender isDavid / Walter
David / Walter
Katherine Waterston isDaniels Branson
Daniels Branson
Billy Crudup isChristopher Oram
Christopher Oram
Danny McBride isTennessee Faris
Tennessee Faris
Carmen Ejogo isKarine Oram
Karine Oram
Amy Seimetz isMaggie Faris
Maggie Faris

Podobné tituly

Náhradníci
Shadows Run Black
Ten Minutes Older: The Cello
Já, legenda
Star Wars: Poslední z Jediů
V měsíčním světle
Renesance
Školní nářez
Interstellar
Touch of Evil
Nákaza
Minority Report