What's happening?

Podívejte se na trailer 1259 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Vice

Vice

Jan. 16, 2015USA96 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Julian Michaels (Bruce Willis) vybudoval VICE, posledné útočisko, miesto, kde je všetko možné a kde zákazníčky a zákazníci môžu prežiť svoje najdivokejšie fantázie s umelými obyvateľmi, ktorí vyzerajú, myslia a cítia ako ľudia. Keď jedna z umelých (Ambyr Childers) nadobudne svoje vlastné vedomie a unikne z centra, okamžite sa ocitá v krížovej paľbe medzi Julianovými žoldniermi a policajtom (Thomas Jane), ktorý je odhodlaný VICE vypnúť a raz a navždy zastaviť násilie.

Julian Michaels (Bruce Willis) vybudoval VICE, poslední útočiště, místo, kde je vše možné a kde zákaznice a zákazníci mohou prožít své nejdivočejší fantazie s umělými obyvateli, kteří vypadají, myslí a cítí jako lidé. Když jedna z umělých (Ambyr Childers) nabude své vlastní vědomí a unikne z centra, okamžitě se ocitá v křížové palbě mezi Juliánovyma žoldáky a policajtem (Thomas Jane), který je odhodlán VICE vypnout a jednou provždy zastavit násilí.

Julian (Bruce Willis) vybudoval VICE. Je to místo, kde je všechno možné, a kde každý člověk může prožít i ty nejnemožnější věci, které jeho fantazie vymyslí, a to pouze s umělými lidmi, kteří se však chovají a vypadají jako lidé skuteční. Zčistajasna jedna z umělých postav (Ambyr Childers) nabude svého vlastního vědomí a unikne z centra, ocitá se tak v palbě mezi Julianovými vojáky a policistou, který chce VICE uzavřít a zničit.

Vice
Vice
Originální název Vice
IMDb hodnocení 4.2 15,274 hlasů
TMDb hodnocení 4.3 388 hlasů

Podobné tituly

Kick-Ass
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Terminátor: Temný osud
Království nebeské
Bílá smršť
Indiana Jones a Království křišťálové lebky
Talentovaný pan Ripley
Návrat do budoucnosti III
Není čas zemřít
Zodiac
2001: Vesmírná Odysea
Seberg