What's happening?

Podívejte se na trailer 598 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Vítězové a poražení

Vítězové a poražení

Život je kontaktní sport.Dec. 16, 1999USA150 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Quaterback týmu Miami Sharks Jack Rooney (Quaid) sa zraní a trenér Tony DAmato (Pacino), pošle na ihrisko mladého, namysleného quaterbacka Willieho Beamena (Foxx), ktorý si behom troch zápasov zarobí peniaze a získa slávu. Až pokým sa neukáže, že Jack bude schponý sa vrátiť späť a znova hrať. Proti tomu sa postaví nekompromisná majiteľka klubu Christina Pagniacci (Diaz). Zaujímavosťou je, že okrem Foxxa a LL Cool J, Stone obsadil do úloh hráčov, ozajstných hráčov NFL

Filmu odkrývá osudy fotbalového klubu Miami Sharks. Na padesátiyardové linii tohoto světa fotbalového hřiště stojí Tony D’Amato, zapálený trenér Sharks, který musí čelit zuřícím nesvárům v mužstvu a navíc i marketingem posedlé nové majitelce klubu, která si myslí, že Tony je z příliš staré školy. Také zraněný zadák, a prchlivý a tvrdohlavý záložní zadák, slizký týmový lékař a obránce s povzbudivou smlouvou prožívají příběhy, které se klikatí podobně jako náčrtky útočných formací.

Klubu miamských Žraloků, které vede stárnoucí trenér Tony, se poslední dobou příliš nedaří. V zápase s minnesotskými Delfíny jsou zraněni oba quarterbackové a trenér musí poslat na hřiště zcela neznámého mladého černocha Willieho Beamena, který se okamžitě po nástupu pozvrací. Podaří se mu sice touchdown, ale vinou Tonyho taktické chyby mužstvo opět prohraje. Tony se potýká nejen se špatnými výsledky, ale také s tvrdou majitelkou klubu Christinou Pagniacciovou. Netají se před ním, že se chce zbavit vynikajícího, ale stárnoucího Rooneyho stejně jako odepsaného černocha Lavaye. Při dalším zápase se sice Beamen opět pozvrací, potom se však neobvyklým způsobem hry postará týmu o první vítězství po dlouhé době. Rooney sice stále patří k oporám mužstva, ale cítí se unavený a chce s fotbalem skončit, což s nelibostí nese jeho manželka Cindy, která odmítá pochopit jeho vyčerpání. Fotbalová asociace hodlá zahájit kárné řízení s Christine kvůli nekalým obchodním praktikám. Blíží se poslední zápas a Tony promlouvá v šatně k hráčům, ve snaze vyburcovat je k maximálnímu výkonu. Jeho projev přeroste v osobní zpověď a úvahy o filozofii hry, které trenér věnoval celý život.

Vítězové a poražení
Vítězové a poražení
Vítězové a poražení
Originální název Any Given Sunday
IMDb hodnocení 6.9 110,771 hlasů
TMDb hodnocení 6.9 1,062 hlasů

Režisér

Oliver Stone
Režisér

Obsazení

Al Pacino isTony D'Amato
Tony D'Amato
Cameron Diaz isChristina Pagniacci
Christina Pagniacci
Dennis Quaid isJack 'Cap' Rooney
Jack 'Cap' Rooney
James Woods isDr. Harvey Mandrake
Dr. Harvey Mandrake
Jamie Foxx isWillie Beamen
Willie Beamen
LL Cool J isJulian Washington
Julian Washington
Matthew Modine isDr. Ollie Powers
Dr. Ollie Powers
Jim Brown isMontezuma Monroe
Montezuma Monroe
Lawrence Taylor isLuther 'Shark' Lavay
Luther 'Shark' Lavay
Bill Bellamy isJimmy Sanderson
Jimmy Sanderson

Podobné tituly

Youth Without Youth
The Bad Batch
I’m Still Here
I Love You Phillip Morris
Shanghai Surprise
Creed II
Nezapomeň na mě
Krvavý diamant
Život po životě
Vidíš měsíc, Danieli
Špinavý prachy
Vánoční koleda