What's happening?

Podívejte se na trailer 643 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Vox Lux

Vox Lux

Dec. 07, 2018USA114 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Príbeh speváčky Celeste, ktorá sa v ranom veku stala terčom vražedného útoku a potom dosiahla métu uctievanej a hviezdnej popovej ikony. Film z jej perspektívy približuje zlomové okamihy jej života v priebehu osemnástich rokov. „Vox Lux je historickou melodrámou Ameriky v období rokov 1999 až 2017. Protagonistkou je pop star, prostredníctvom ktorej som sa snažil zachytiť kľúčové udalosti a kultúrne vzorce určujúce začiatok 21. storočia. Dobu teroristických útokov a masovo zbožňovaných polobohov.“

Film začíná v roce 1999 s dospívajícími sestrami Celeste (Raffey Cassidy) a Eleanor (Stacy Martin), které přežily zemětřesení. Sestry na základě této zkušenosti složí a zazpívají píseň, jež nastartuje jejich hudební kariéru. Jejich začínající kariéra přitáhne pozornost vášnivého manažera (Jude Law), což je rychle katapultuje do světa plného slávy a štěstí, přičemž Celeste se stává hvězdou a Eleanor tvoří tvůrčí základ jejich umělecké dvojice. V druhé polovině filmu v roce 2017 je nyní 31letá Celeste (Natalie Portman) matkou vlastní dospívající dcery (Raffey Cassidy) a bojuje s kariéru plnou skandálů, což ji vede na začátek její hudební kariéry, kdy přežila velice  intenzivní tragédii.

Film začíná v roce 1999 s dospívajícími sestrami Celeste (Raffey Cassidy) a Eleanor (Stacy Martin), které přežily zemětřesení. Sestry na základě této zkušenosti složí a zazpívají píseň, jež nastartuje jejich hudební kariéru.

V roce 1999 přežije dospívající Celeste (Raffey Cassidyová) násilnou tragédii. Poté, co zazpívá na zádušní mši, se z ní s pomocí její sestry skladatelky (Stacy Martinová) a talentovaného manažera (Jude Law) stane vycházející popová hvězda. Celestin raketový vzestup ke slávě i následná ztráta nevinnosti jsou úzce spjaty s otřesným teroristickým útokem, což mladou energickou dívku promění v dosud nevídanou celebritu – americkou ikonu, zbožňovanou polobohyni a světovou superstar. V roce 2017, po skandální události, která podkopala její kariéru, zažívá dospělá Celeste (Natalie Portmanová) velký návrat na scénu. Během turné na podporu šestého alba s názvem „Vox Lux“ musí nezlomná a drzá popová spasitelka překonat osobní i rodinná úskalí, aby si proklestila cestu mateřstvím, šílenstvím i monumentální slávou ve věku teroru.

Náctiletá Celeste přežila střelbu na střední škole a o svém traumatu složila píseň, která z ní udělala přes noc superstar. Snímek ukazuje osmnáct let života obyčejné dívky, ze které se stala žena, matka a popová ikona. Filmový portrét teroristických útoků i masově zbožňovaných polobohů jednadvacátého století. V hlavní roli Natalie Portman zpívající původní skladby od hudebnice Sii.

Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Vox Lux
Originální název Vox Lux
IMDb hodnocení 5.9 15,424 hlasů
TMDb hodnocení 5.9 275 hlasů

Režisér

Brady Corbet
Režisér

Obsazení

Natalie Portman isCeleste Montgomery
Celeste Montgomery
Jude Law isManager
Manager
Raffey Cassidy isYoung Celeste / Albertine
Young Celeste / Albertine
Stacy Martin isEleanor
Eleanor "Ellie" Montgomery
Willem Dafoe isNarrator (voice)
Narrator (voice)
Maria Dizzia isMs. Dwyer
Ms. Dwyer
Logan Riley Bruner isCullen Active
Cullen Active
Meg Gibson isMrs. Montgomery
Mrs. Montgomery

Podobné tituly

Váha vody
Wyatt Earp
Srdcová královna
Zachraňte vojína Ryana
Narušitel systému
Dort
Dokonalý svět
Michael Clayton
Barry Lyndon
Neporazitelný
Labyrint lží
Záchranáři