What's happening?

Podívejte se na trailer 1266 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Výjimeční

Výjimeční

Oct. 23, 2019France114 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
10 1 hlas

Synopsis

Bruno vede spolek pro autistické děti a dospívající, jejichž případy jsou tak komplikované, že je všude jinde odmítli. Jeho nejlepší přítel Malik učí mladistvé ze sociálně slabých rodin, jak se o tyto děti starat. Přes 20 let žijí Bruno a Malik ve světě lidí, s nimiž si společnost neví rady. Přesto je neopouští optimismus a smysl pro humor.

Ať už jejich autistický klient podesáté zastaví pařížské metro ve špičce, nebo kvůli práci v podstatě nestíhají osobní život. Bohužel hrozí, že bude Brunova organizace zrušena, jeho neotřelý přístup se totiž nelíbí každému. Brunovi a Malikovi tak nezbývá než přesvědčit úřady, že má jejich práce smysl.

Bruno a Malik žijí již 20 let ve specifickém prostředí, ve světě autistických dětí a dospívajících. V rámci svých sdružení školí mladé lidi z problematických čtvrtí, kteří se budou starat o tyto „hyper komplikované“ případy. Neobvyklé spojenectví lidí, kteří se vymykají běžným normám.

Bruno (Vincent Cassel) vedie spolok pro autistické deti a dospievajúcich, ktorých prípady sú tak komplikované, že ich všade odmietajú. Jeho najlepší priateľ Malik (Reda Kateb) učí mladistvých zo sociálne slabých rodín, ako sa o takéto deti starať. Už vyše 20 rokov žijú Bruno a Malik vo svete ľudí, s ktorými si spoločnosť nevie poradiť. Napriek tomu ich neopúšťa optimizmus a zmysel pre humor. Bohužiaľ však hrozí, že Brunova organizácia bude zrušená, pretože jeho osobitý prístup sa nie každému páči. Brunovi a Malikovi tak nezostáva nič iné ako presvedčiť úrady, že ich práca má zmysel.

Výjimeční
Výjimeční
Výjimeční
Výjimeční
Výjimeční
Výjimeční
Originální název Hors Normes
IMDb hodnocení 7.5 3,276 hlasů
TMDb hodnocení 8.1 396 hlasů

Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Hra peněz
Enola Holmesová
Rain Man
Marie Antoinetta
U moře
Yes Man
Gunman: Muž na odstřel
Stav milosti
Konzultant
Pravdivý příběh
Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot
Ztracenci