What's happening?

Podívejte se na trailer 696 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Walter Mitty a jeho tajný život

Walter Mitty a jeho tajný život

Dec. 18, 2013USA114 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Walter Mitty, nesmělý a věčně snící fotoeditor časopisu Life, se ve svém jednotvárném životě jen těžko potkává s realitou, a proto raději žije ve svém vysněném světě. V něm se mění na dokonalého romantického hrdinu bojujícího za lepší, spravedlivější svět. Trestá padouchy, zachraňuje pejsky z hořících domů a ochraňuje bezbranné ženy.

Walter Mitty (Ben Stiller), nesmělý a věčně snící fotoeditor časopisu Life, se ve svém jednotvárném životě jen těžko potkává s realitou, a proto raději žije ve svém vysněném světě. V něm se mění na dokonalého romantického hrdinu bojujícího za lepší, spravedlivější svět. Trestá padouchy, zachraňuje pejsky z hořících domů a ochraňuje bezbranné ženy. A také se ve svých snech stává cílem obdivných pohledů kolegyně Cheryl (Kristen Wiig), kterou bez jejího vědomí do svých snových toulek často angažuje. Ale i ve svém reálném životě se jednoho dne Walter musí rozhodnout k zásadnímu kroku do neznáma a opustit bezpečný přístav archivu plného negativů a fotografií, kde jsou jeho největším nepřítelem jen pomalu padající prach a ústrky šéfa (Adam Scott). Aby zabránil svému vyhazovu, musí najít ztracený negativ fotografie, která má být na titulní stránce časopisu. Kvůli tomu musí najít slavného fotografa Seana O’Connella (Sean Penn). To ale neznamená zavolat si taxíka a zajet o pár bloků vedle. Představuje to dobrodružnou cestu okolo světa, putování divočinou a nejzapadlejšími kouty naší planety, protože nepolapitelný fotograf-dobrodruh je hvězdou fotožurnalistiky proslulou neúnavným odhodláním hnát se za příběhem bez ohledu na to, kam až jej zavede. A tak se Walter musí vydat po jeho stopách.

V remaku komedie Tajný život Waltera Mittyho (1947) hraje Ben Stiller nesmělého, obyčejného až trochu nudného novináře Waltera Mittyho, který sní o pořádném dobrodružství. Vše se změní, když zmizí negativ z jeho práce. Walter se najednou ocitá uprostřed něčeho, co si nedokázal ani představit, a zjišťuje, že dobrodružství může být značně nebezpečné.

Walter Mitty (Ben Stiller), nesmelý a večne snívajúci fotoeditor časopisu Life, sa vo svojom jednotvárnom živote len ťažko vyrovnáva s realitou, a preto žije vo svojom vysnenom svete. V ňom sa mení na dokonalého romantického hrdinu bojujúceho za lepší, spravodlivejší svet. Trestá zloduchov, zachraňuje psíkov z horiacich domov a ochraňuje bezbranné ženy. A tiež sa v svojich snoch stáva cieľom obdivných pohľadov kolegyne Cheryl Melhoffovej (Kristen Wiigová), ktorú bez jej vedomia často angažuje do svojich snových potuliek. Prichádza deň, kedy Walter musí precitnúť do reálneho života a riešiť svoje vážne pracovné problémy. Musí vykonať zásadný krok do neznáma a opustiť bezpečný prístav archívu plného negatívov a fotografií, kde sú jeho najväčšími nepriateľmi pomaly padajúci prach a podpichovanie šéfa (Adam Scott). Aby zabránil hroziacej výpovedi, musí nájsť stratený negatív fotografie, ktorá má byť na titulnej stránke časopisu. A kvôli tomu musí vypátrať slávneho fotografa Seana O’Connella (Sean Penn). To však neznamená zavolať si taxík a prejsť zopár blokov. Predstavuje to dobrodružnú cestu okolo sveta, putovanie divočinou a najodľahlejšími kútmi našej planéty, pretože nepolapiteľný fotograf – dobrodruh O´Connell je hviezdou fotožurnalistiky známou neúnavným odhodlaním hnať sa za príbehom bez ohľadu na to, kam ho cesta zavedie. A tak sa Walter musí vydať po jeho stopách naprieč celým svetom.

Walter Mitty a jeho tajný život
Walter Mitty a jeho tajný život
Walter Mitty a jeho tajný život
Walter Mitty a jeho tajný život
Walter Mitty a jeho tajný život
Originální název The Secret Life of Walter Mitty
IMDb hodnocení 7.3 288,192 hlasů
TMDb hodnocení 7.1 5,680 hlasů

Režisér

Ben Stiller
Režisér

Obsazení

Ben Stiller isWalter Mitty
Walter Mitty
Kristen Wiig isCheryl Melhoff
Cheryl Melhoff
Sean Penn isSean O'Connell
Sean O'Connell
Adam Scott isTed Hendricks
Ted Hendricks
Kathryn Hahn isOdessa Mitty
Odessa Mitty
Patton Oswalt isTodd Maher
Todd Maher
Ólafur Darri Ólafsson isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot
Gunnar Helgason isHotel Keeper
Hotel Keeper

Podobné tituly

Šarlatán
Bourneovo ultimátum
Babel
Persepolis
Margaret
Hanebný pancharti
The Peanut Butter Falcon
Kitbull
Mr. & Mrs. Smith
Black or White
Úsvit planety opic
Vážení pánové