What's happening?

Podívejte se na trailer 616 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Yes Man

Yes Man

Dec. 09, 2008USA104 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

Carl Allen (Jim Carrey) prišiel na to ako sa zbaviť depresie a neperspektívnej práce. Doteraz sedel doma a na všetko odpovedal slovkom nie. Ale potom ako absolvoval seminár, ktorý viedol guru, sa Carl rozhodol, že slovko nie zo svojho slovníka vylúči. Bungee jumping? Áno. Naučiť sa kórejsky? Áno. Kúpiť si prvú letenku kdekoľvek? Áno… Carlovi sa otvárajú životné možnosti o to viac keď stretne slobodomyseľnú hudobníčku Allison.

Rozvedený Carl Allen, který se uzavřel před celým světem, absolvuje seminář se svérázným guru a jeho život se od základu změní. Odteď bude na všechno odpovídat slůvkem ano. V hlavní roli americké komedie režiséra Peytona Reeda exceluje Jim Carrey. Carl Allen přišel na to, jak se zbavit porozvodové deprese a neperspektivní práce. Dosud jen seděl po večerech doma, odmítal návrhy svých přátel a na všechno odpovídal slůvkem ne. Ale poté, co absolvoval seminář vedený svérázným guru, se Carl rozhodne, že půjde vstříc životu a na všechno bude říkat ano. Bungee jumping? Ano. Nakupovat prostřednictvím teleshoppingu? Ano. Naučit se korejsky? Ano. Koupit si letenku na první let kamkoli? Ano. Získat dívku svých snů? Ano.

Rozvedený Carl Allen, který se uzavřel před celým světem, absolvuje seminář se svérázným guru a jeho život se od základu změní. Odteď bude na všechno odpovídat slůvkem ano. V hlavní roli americké komedie režiséra Peytona Reeda exceluje Jim Carrey.
Carl Allen přišel na to, jak se zbavit porozvodové deprese a neperspektivní práce. Dosud jen seděl po večerech doma, odmítal návrhy svých přátel a na všechno odpovídal slůvkem ne. Ale poté, co absolvoval seminář vedený svérázným guru, se Carl rozhodne, že půjde vstříc životu a na všechno bude říkat ano. Bungee jumping? Ano. Nakupovat prostřednictvím teleshoppingu? Ano. Naučit se korejsky? Ano. Koupit si letenku na první let kamkoli? Ano. Získat dívku svých snů? Ano. Odbourat ostatní pohodovou, legrační taškařicí? Ano! Jim Carrey zapojuje každý kousek svého těla i každý sval své proměnlivé tváře v komediální eskapádě na téma: jak se otevřít životním možnostem. Zejména když zahrnuje i romanci se sympatickou, svobodomyslnou hudebnicí Allison (Zooey Deschanelová). Režisérem filmu je Peyton Reed (Bravo, Girls! a Rozchod!).

Film je o muži (Jim Carrey), který se rozhodne zásadně změnit svůj dosavadní život. A to tím že na všechno co mu přijde do cesty začne říkat „ANO“. A tak se vydává na cestu se svým kamarádem (Bradley Cooper). Film je natočen podle stejnojmenné knihy od britského autora Dannyho Wallace.

Yes Man
Yes Man
Yes Man
Originální název Yes Man
IMDb hodnocení 6.8 329,859 hlasů
TMDb hodnocení 6.6 4,481 hlasů

Režisér

Peyton Reed
Režisér

Obsazení

Podobné tituly

Sebevražedný oddíl
Matky
Cool Blue
3000 mil na útěku
Cannibals and Carpet Fitters
Divoké vlny 2
Kletba Bratří Grimmů
Bruno
Deštivý den v New Yorku
Grinch
Cable Guy
Ježek Sonic