What's happening?

Podívejte se na trailer 1271 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Zabít tiše

Zabít tiše

Jul. 30, 2012USA97 Min.R
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Příběh Jackieho Cogana, profesionálního vymahače, který pátrá po ukradených penězích z jedné pokerové hry.

Snímek vychází z románu George V. Higginse a odehrává se v New Orleans. Hlavní postavou je profesionální vymahač Jackie Cogan (Brad Pitt), jehož úkolem je vyšetřit krádež. Ta se stala během pockerové hry probíhající pod záštitou mafie a se značnými vklady.

Tři neschopní a nepříliš chytří zlodějíčci se rozhodnou přepadnout mafiánskou hernu, čímž způsobí kolaps místního podsvětí. Mafie si ale takový útok nenechá líbit a povolá nájemného zabijáka (Brad Pitt), který si s nimi rychle a v tichosti poradí.

Markie Trattman (Ray Liotta) pořádá soukromé karetní hry jen pro pozvané. Jednoho dne se rozhodne najmout pár zlodějíčků, aby jeho tajné kasino přepadli. Všichni okradení se zprvu cítí značně poškozeni, ale celá záležitost nakonec utichne po pěšině. Co víc, Markie se posléze v opilosti dokonce ke všemu přizná a hráči mu s úsměvem na rtech jeho prohřešek odpustí. Markie má však přece jen průšvih, a to když karbaníky přepadnou podruhé. Historce, že s tim Trattman nemá nic společného, samozřejmě nikdo nevěří. Dát vše do pořádku má za úkol Jackie Cogan.

Profesionálny vymáhač vyšetruje trúfalú lúpež, ku ktorej došlo počas pokrovej hry prebiehajúcej pod záštitou mafie a so značnými vkladmi. Najvyšší mafiánsky boss je podnietený skutočnosťou, že za celkový kolaps ekonomiky podsvetia sú zodpovední traja podradní zlodejíčkovia, a chce ich vidieť za ich zločin pykať. Najme preto obávaného nájomného zabijaka Jackieho Cogana (Brad Pitt). Čím bližšie sa však Cogan dostáva k svojmu cieľu, tým viac mu zdarné dokončenie misie komplikuje opilecký nájomný vrah, ktorý už je dávno za zenitom, neschopní gangstri a playboyský uvádzač onej nešťastnej hry.

Zabít tiše
Zabít tiše
Zabít tiše
Zabít tiše
Originální název Killing Them Softly
IMDb hodnocení 6.2 129,251 hlasů
TMDb hodnocení 6 1,377 hlasů

Režisér

Obsazení

Brad Pitt isJackie Cogan
Jackie Cogan
Ray Liotta isMarkie Trattman
Markie Trattman
Vincent Curatola isJohnny Amato
Johnny Amato
Slaine isKenny Gill
Kenny Gill
Max Casella isBarry Caprio
Barry Caprio

Podobné tituly

Backtrace
Mexičan
Podraz
Bratříčku, kde jsi?
JFK
Expresní zásilka
Není čas zemřít
Sin City – město hříchu
Cruella
Appaloosa
Atentát na střední
Two