What's happening?

Podívejte se na trailer 653 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Záhada Blair Witch

Záhada Blair Witch

Jul. 14, 1999USA81 Min.R
Vase hodnoceni: 0
8 1 hlas

Synopsis

V říjnu 1994 se záhadně ztratili v lesích poblíž Burkitsville v Marylandu tři studenti při práci na dokumentárním filmu. O rok později byl nalezen materiál, který natočili… Mystifikační horor o tajemné kanibalistické příšeře, který zaznamenal mimořádný komerční úspěch, stál pouhých 25 tisíc dolarů, přičemž utržil přes 240 milionů dolarů.(Magic Box)

Trojice mladých filmařů se vydává do marylandského lesa natočit dokument o čarodejnici z Blair. Historka sama příliš zajímavá není a tak se jí ambiciózní autorka Heather snaží zpestřit rádoby symbolickými záběry hřbitova a teatrálním předčítáním starých morbidních historek, ale selhává v práci s mapou a trojice mladých filmařů se tak ztrácí uprostřed depresivního podzimního lesa. Navíc se začínají dít věci a je tu také záhadné zmizení jednoho z nich. Nekonečný strach a obrovská touha dostat se domů ovládne zbylé členy štábu. Černý les pro ně ale chystá ještě jedno, poslední překvapení…

V říjnu 1994 se ztratila nedaleko Burkitsville v Marylandu trojice mladých filmařů, kteří tu točili dokument. O rok později byl nalezen filmový materiál, který natočili pod názvem „Pověst o čarodějnici z Blair“. Historka sama příliš zajímavá není a tak se jí ambiciózní autorka Heather snaží zpestřit rádoby symbolickými záběry hřbitova a teatrálním předčítáním starých morbidních historek, ale selhává v práci s mapou a trojice mladých filmařů se tak ztrácí uprostřed depresivního podzimního lesa. Navíc se začínají dít věci a je tu také záhadné zmizení jednoho z nich. Nekonečný strach a obrovská touha dostat se domů ovládne zbylé členy štábu. Černý les pro ně ale chystá ještě jedno, poslední překvapení.

Tři studenti se o víkendu vydají natočit dokument o neznámé příšeře známé jako ‚Blair witch‘. Po několika znepokojivých rozhovorech s místními se vydávají přímo do lesa, kde se údajně vyskytuje. Vše se ale zvrtne, když se večer začnou ozývat podivné zvuky. O rok později byl nalezen materiál, který natočili.

Záhada Blair Witch
Záhada Blair Witch
Záhada Blair Witch
Originální název The Blair Witch Project
IMDb hodnocení 6.5 224,249 hlasů
TMDb hodnocení 6.3 2,865 hlasů

Režisér

Daniel Myrick
Režisér

Obsazení

Bob Griffith isShort Fisherman
Short Fisherman
Jim King isInterviewee
Interviewee
Ed Swanson isFisherman With Glasses
Fisherman With Glasses
Patricia DeCou isMary Brown
Mary Brown
Mark Mason isMan in Yellow Hat
Man in Yellow Hat
Jackie Hallex isInterviewee with Child
Interviewee with Child

Podobné tituly

Vražda v Orient expresu
Alien: Covenant – Prologue: The Crossing
Constantine
Amistad
Youth Without Youth
Maniak
Interview s upírem
Světová válka Z
Nymfomanka, část II.
Spalující touha
Zodiac
The Owners