What's happening?

Podívejte se na trailer 657 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Země zítřka

Země zítřka

Představte se místo, kde je vše možnéMay. 19, 2015USA130 Min.PG
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Bývalý dětský génius Frank, naplněný rozčarováním ze světa, ve kterém žije, a Casey, chytrá a optimistická dospívající dívka, plná vědecké zvídavosti, se společně vydávají na nebezpečnou misi s cílem odhalit tajemství záhadného místa, ztraceného kdesi v čase a prostoru, známého pouze pod názvem „Země zítřka“. To, co na tomto místo budou muset vykonat, navždy změní celý svět – a také je samotné.

Frank Walker býval už jako malý chlapec mimořádně bystrý a technicky nadaný. Jeho život se změnil v okamžiku, kdy roku 1964 navštívil Světovou výstavu v New Yorku, kde se zúčastnil soutěže vynálezců. Frank se svým vynálezem sice nevyhrál, ale seznámil se tam s okouzlující dívkou Athenou. Udělal na ni dojem, a tak se dívka rozhodne, že mu předá zvláštní odznak a podělí se s ním o neobyčejné tajemství. Díky odznáčku se Frank záhy ocitá v neznámém světě plném robotů a jiných podivných věcí. Frankovi brzy dochází, že dostal jedinečnou šanci prožít výjimečný život. Dnes je z Franka starý mrzout, který dávno přestal věřit, že někde existuje dokonalý svět, a který je přesvědčen, že se obyvatelé Země vlastní vinou ženou do záhuby. Mezi lidmi však existují i ti, kteří to s budoucností lidstva nikdy nevzdali, třeba svéhlavá Casey, dospívající dcera inženýra pracujícího pro NASA, která se snaží zastavit demolici odpalovací rampy raketoplánů na mysu Canaveral, čímž na sebe upoutá pozornost vyslankyně Země zítřka.

Frank Walker (George Clooney) býval detským géniom a nádejným mladým vynálezcom. Dnes je z neho sklamaný a uzavretý muž, ukrývajúci sa pred svetom. Jedného dňa ho navštívi šikovná a optimistická tínedžerka Casey (Britt Robertson). Ťažko nájsť odlišnejších ľudí, spája ich však jedna vec – obaja v minulosti nevysvetliteľne navštívili záhadné miesto, ukryté niekde v čase a priestore, nazývané Tomorrowland. Na stope sú im však tajomní cudzinci, snažiaci sa Casey a Frankovi zabrániť, aby odhalili tajomstvo Krajiny zajtrajška…

Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Země zítřka
Originální název Tomorrowland
IMDb hodnocení 6.4 169,392 hlasů
TMDb hodnocení 6.2 5,409 hlasů

Režisér

Brad Bird
Režisér

Obsazení

George Clooney isFrank Walker
Frank Walker
Hugh Laurie isDavid Nix
David Nix
Britt Robertson isCasey Newton
Casey Newton
Tim McGraw isEddie Newton
Eddie Newton
Chris Bauer isFrank's Dad
Frank's Dad
Shiloh Nelson isYoung Casey Newton
Young Casey Newton
Thomas Robinson isYoung Frank Walker
Young Frank Walker

Podobné tituly

Troja
Mladé pušky
Godzilla vs. Kong
Mortal Kombat Legends: Scorpion’s Revenge
Indiana Jones a Chrám zkázy
Spy Kids: Špioni v akci
Klaus
Mravenec Z
Hrdinové a zbabělci
Všechny prachy světa
Čelisti IV : Pomsta
Byla to divoká noc