What's happening?

Podívejte se na trailer 634 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Život po životě

Život po životě

Oct. 22, 2010USA129 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
6 1 hlas

Synopsis

Tento film vypráví příběh tří lidí, které nějakým způsobem postihla smrt. George (Matt Damon) je americký dělník, který má zvláštní napojení na posmrtný život. Na druhé straně světa prožije francouzská novinářka Marie (Cécile De France) okamžik, kdy se ocitne blízko smrti, což naprosto otřese jejím vnímáním reality. A když londýnský školák Marcus ztratí nejbližšího člověka, potřebuje nutně odpovědi na otázky, které s odchodem milované osoby vyvstávají. Každý je na cestě za hledáním pravdy, jejich životy se protnou a navždy změní tím, v co věří, že by mohlo být – nebo musí být – po životě.

Novinářka Marie téměř přijde o život, když ji na dovolené v Thajsku smete tsunami a z klinické smrti jí pomohou dva náhodní rybáři. Od okamžiku, kdy se probere z bezvědomí, ji trápí otázka posmrtného života. Hodlá napsat knihu o tom, co prožila, ale její vydavatel a přítel v jedné osobě odmítá její dílo a nakonec i ji samotnou. Brzy se jí však ozve vydavatel z Londýna, který má o její dílo zájem. V Londýně prožívá osobní drama Marcus, který nešťastnou náhodou přišel o své dvojče. Zdrcený se od matky alkoholičky ocitá u pěstounů a touží navázat kontakt se zemřelým bratrem. Při jedné události mu jde o život, ale šťastnou náhodou vyvázne. Je přesvědčen, že ho zachránil bratr, a jeho touha spojit se s ním zesílí. Hrdinou třetího příběhu je George, který má schopnost mluvit s mrtvými. Je to pro něj však velmi vyčerpávající a navíc je nucen svým bratrem poskytovat tato spojení za peníze. Odjíždí do Londýna za odpočinkem a na knižním veletrhu se seznamuje se sympatickou Melanií. V ten samý okamžik jej zahlédne mladý Marcus, který pozná jeho tvář z internetu a věří, že mu právě George může pomoci.

Je 26. 12. 2004 a všichni se dozvídáme tu strašnou zprávu, Indonésii zasáhla vlna tsunami! Clint Eastwood nyní přichází s filmem z tohoto prostředí. Francouzská novinářka, svobodná anglická matka a člověk, jenž může komunikovat s mrtvými. Ti všichni si prožili trauma a jejich osudy se střetnou. Ale nečekejte drama, jde totiž o hororový thriller.

Příběh mysteriózního thrilleru se točí kolem dělníka, novinářky a studentky. Všichni tři se totiž ocitnou na prahu smrti, což má za následek sled několika nevysvětlitelných a záhadných událostí.

Film vypráví příběhy tří lidí, kteří se každý svým způsobem setkali se smrtí. Americký dělník George (Matt Damon) zjistí, že má speciální schopnost komunikovat s lidmi ze záhrobí. Na druhé straně světa se francouská novinářka Marie (Cécile de France) přežije vlastní smrt a ta událost otřese jejím životem a když londýnský školák Marcus (Frankie a George McLaren) ztratí svou blízkou osobu, přirozeně hledá odpoveď. Musí ji hledat všichni tito lidé, jejichž životy jsou proměňovány náhlými a nevysvětlitelnými událostmi. Jejich život se pak změní, když budou chtít uvěřit, že existuje posmrtný život.

Život po životě
Život po životě
Originální název Hereafter
IMDb hodnocení 6.4 89,479 hlasů
TMDb hodnocení 6 1,092 hlasů

Režisér

Obsazení

Matt Damon isGeorge Lonegan
George Lonegan
Cyndi Mayo Davis isIsland Hotel Clerk
Island Hotel Clerk
Lisa Griffiths isStall Owner
Stall Owner
George McLaren isMarkus/Jason
Markus/Jason

Podobné tituly

Solaris
The Glorias
Chatrč
Spirit – divoký hřebec
Válka o planetu opic
Bez východiska
Justice League Dark: Apokolips War
Persepolis
Vrahův polibek
Sázka na favorita
Diane Arbus: Příběh jedné obsese
Hair Love