What's happening?

Podívejte se na trailer 753 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Zlodějská partie

Zlodějská partie

Jan. 09, 2009USA104 Min.R
Vase hodnoceni: 0
5 1 hlas

Synopsis

Zlodej – veterán „verbuje“ mladého podvodníka, aby mu pomohol zvládnuť posledný „džob“.
Këith Ripley je starý skúsený lupič, ktorý sa riadi nepísanými zákonmi zlodejov: odviesť svoju prácu, kryť partnerovi chrbát, nezdržovať sa a nikdy nespolupracovať s políciou. Jeho bývalý partner VIictor sa týchto pravidiel bohužiaľ nedržal a zaplatil za to životom. Teraz však Keithovi dochádzajú sily a dlží príliš veľa peňazí ruskej mafii, aby sa do nejakej väčšej akcie pustil sám. Objavuje sa ale Gabriel, mladý a temperamentní pomocník, ktorý s Keithom spočiatku nevie nájsť spoločnú reč, ale neskôr s ním vytvorí zohratú dvojicu. Spoločne sa pustia do ich životnej akcie, ktorá by im obom, v prípade úspechu, zaistila pokojný dôchodok…

Këith Ripley je starý zkušený lupič, který se řídí nepsanými zákony zlodějů: odvést svou práci, krýt partnerovi záda, nezdržovat se a nikdy nespolupracovat s policií. Jeho bývalý partner VIictor se těchto pravidel bohužel nedržel a zaplatil za to životem. Nyní však Keithovi docházejí síly a on dluží příliš peněz ruské mafii, aby se do nějaké větší akce pustil sám. Objevuje se ale Gabriel – mladý a poněkud temperamentní pomocník, který s Keithem nejprve těžko hledá řeč, ale později s ním vytváří sehranou dvojici. Společně se pouští do jejich životní akce, která by jim oběma – v případě úspěchu – zajistila klidný důchod.

Film režisérky Mimi Leder (PEACEMAKER, DRTIVY DOPAD) nás seznamí s jedním zlodějem v důchodovém věku (Morgan Freeman), který by už velmi rád pověsil své řemeslo na hřebík. Jenomže ruská mafie ho nenechá napokoji, dokud ji nesplatí všechny své dluhy. A tak před ním čeká poslední loupež, která by pro něj znamenala propustku do poklidné důchodové penze. Avšak není už nejmladší a tak si na pomoc přizve mladého ambiciózního pomocníka (Antonio Banderas), se kterým není zrovna jednoduché vyjít.

Zlodějská partie
Zlodějská partie
Originální název Thick as Thieves
IMDb hodnocení 6.0 33,025 hlasů
TMDb hodnocení 5.8 488 hlasů

Režisér

Mimi Leder
Režisér

Obsazení

Morgan Freeman isKeith Ripley
Keith Ripley
Antonio Banderas isGabriel Martin
Gabriel Martin
Radha Mitchell isAlexandra Korolenko
Alexandra Korolenko
Rade Šerbedžija isNicky / Victor
Nicky / Victor

Podobné tituly

Kill Bill
Válka světů
Pravidla mlčení
Tváří v tvář smrti
Osvícení
Zlato
Úkryt
Zprávy ze světa
JFK
16 bloků
Pláž
Mr. & Mrs. Smith