What's happening?

Podívejte se na trailer 552 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Zpátky do ringu

Zpátky do ringu

Dec. 25, 2013USA113 Min.PG-13
Vase hodnoceni: 0
9 1 hlas

Synopsis

Ve filmu „Zpátky do ringu“, hrají Stallone a De Niro Henryho „Razora“ Sharpa a Billyho „Kida“ McDonnena, dva pittsburské boxery, jejichž zavilá řevnivost na sebe upoutala pozornost celého národa. V době své vrcholné slávy ve vzájemných zápasech jeden druhého porazili, ale v roce 1983, v předvečer jejich rozhodujícího třetího utkání, Razor nečekaně oznámil odchod do penze bez udání důvodů svého rozhodnutí a vlastně tak knokautoval kariéru svou i svého rivala. O třicet let později jim boxerský promotér Dante Slate jr. s vidinou velkého zisku učinil nabídku, kterou nemohli odmítnout: vrátit se do ringu a jednou pro vždy určit vzájemné skóre…

Ve filmu „Zpátky do ringu“, hrají Stallone a De Niro Henryho „Razora“ Sharpa a Billyho „Kida“ McDonnena, dva pittsburské boxery, jejichž zavilá řevnivost na sebe upoutala pozornost celého národa. V době své vrcholné slávy ve vzájemných zápasech jeden druhého porazili, ale v roce 1983, v předvečer jejich rozhodujícího třetího utkání, Razor nečekaně oznámil odchod do penze bez udání důvodů svého rozhodnutí a vlastně tak knokautoval kariéru svou i svého rivala. O třicet let později jim boxerský promotér Dante Slate jr. s vidinou velkého zisku učinil nabídku, kterou nemohli odmítnout: vrátit se do ringu a jednou pro vždy určit vzájemné skóre. Ale možná nebudou muset čekat tak dlouho: během jejich prvního setkání po letech se otevřou staré podebrané rány a propukne bezděky legrační pranice, do které se okamžitě zapojí i ostatní. Okamžité šílenství na sociálních sítích promění místní zápas z nevraživosti na hlavní událost kanálu HBO, kterou si nikdo nesmí nechat ujít. A tak když dokáží přežít trénink, možná se nového zápasu skutečně dožijí.

Pittsburské boxery kdysi spojoval celonárodní věhlas, ale dělila je obrovská zášť. Po dvou utkáních měli nerozhodné skóre, načež před klíčovým třetím zápasem jeden z nich bez vysvětlení oznámil konec kariéry. Uplyne třicet let, než konečně přijde nabídka, která dvojici znovu pošle mezi provazy. Boxerský promotér Dante Slate jr. jim s vidinou velkého zisku nabídne návrat do ringu. Oběma vysloužilým boxerům se tak naskytne možnost se utkat a definitivně ukončit vzájemné nepřátelství a neutuchající dohady o tom, kdo z nich je lepší. Zpočátku absurdně znějící promotérská záležitost dostává reálné obrysy. Oba muži začínají trénovat na svůj velký zápas. Sebevědomější a okázalejší Kid provozuje v současnosti vlastní restauraci, kde baví své hosty. Introvertnější Razor se živí jako dělník ve fabrice. Na scéně se objevuje Razorova dávná přítelkyně a také její syn. Nepůjde tedy jen o zápas v ringu, ale také mimo něj.

Tento film rozpráva príbeh o dvoch pittsburgských boxeroch – „Razorovi“ a „Kidovi“ (Sylvester Stallone a Robert De Niro), ktorých krutá rivalita upútala pozornosť celého národa. V dobe ich vrcholovej slávy v dvoch vzájomných zápasoch jeden druhého porazili, ale v roku 1983, v predvečer ich rozhodujúceho tretieho zápasu, Razor neočakávane oznámil odchod do dôchodku bez udania dôvodu. O 30 rokov neskôr dostanú ponuku, ktorá sa neodmieta – vrátiť sa do ringu a konečne určiť ich vzájomné skóre. Pri ich prvom stretnutí prebehne nechcene vtipná bitka, do ktorej sa okamžite zapoja aj ostatní. Keď dokážu prežiť tréning, možno sa nového zápasu skutočne dožijú.

Dvaja boxeri na dôchodku, Billy „The Kid“ McDonnen a Henry „Razor“ Sharp, majú dlhoročný nevyrovnaný spor. Henry sa rozhodol ukončiť kariéru deň predtým, ako sa mal stretnúť s Billym v zápase o titul. Toto rozhodnutie sa ukázalo ako deštruktívne pre kariéry oboch boxerov. O tridsať rokov neskôr sa obom starým pánom naskytne príležitosť postaviť sa proti sebe do ringu a vysporiadať sa z minulosťou. Vzhľadom na ich vek sa ale budú musieť vyrovnať s tvrdým tréningom, na ktorý už dávno nie sú zvyknutí, a tiež enormnému záujmu o ich rivalitu skrz sociálne siete.
Vo filme režiséra Petera Segala sa úlohách starých boxerov predstavia herecké legendy Sylvester Stallone a Robert De Niro. Príbeh tvorí zároveň odkaz na ich legendárne boxerské úlohy z filmov Raging Bull (1980) a Rocky (1976).

Zpátky do ringu
Zpátky do ringu
Originální název Grudge Match
IMDb hodnocení 6.4 56,842 hlasů
TMDb hodnocení 6.1 870 hlasů

Režisér

Peter Segal
Režisér

Obsazení

Robert De Niro isBilly 'The Kid' McDonnen
Billy 'The Kid' McDonnen
Sylvester Stallone isHenry 'Razor' Sharp
Henry 'Razor' Sharp
Alan Arkin isLightning
Lightning
Jon Bernthal isB.J. Rose
B.J. Rose
Kevin Hart isDante Slate
Dante Slate
Ireland Baldwin isYoung Sally
Young Sally
Kim Basinger isSally Rose
Sally Rose
LL Cool J isFrankie Brite
Frankie Brite
Judd Lormand isMcDonnen Car Salesman
McDonnen Car Salesman

Podobné tituly

Bratříčku, kde jsi?
Zelený svět
Thor: Ragnarok
Valley Girl
Red
Ostře sledované vlaky
Koumáci
Scoob!
Ochránce
Obecná škola
Zbytečnosti
Cruella