What's happening?

Podívejte se na trailer 636 Zobrazení Report Error

  • Traileryoutube.com
Zvláštní dny

Zvláštní dny

Bývalý policajt náhodně odhalí spiknutí, které se odehrálo v LA roku 1999.Oct. 13, 1995USA145 Min.R
Vase hodnoceni: 0
7 1 hlas

Synopsis

Píše se rok 1999. Bývalý policista Lenny Nero tráví poslední dny starého milénia překupnictvím paměťových disků na kterých jsou přímo z mozkové kůry nahrané vzpomínky, zážitky a pocity. Jednoho dne se k němu dostává takový disk, na kterém je nahrán zážitek vraha prostitutky. Lenny zavražděnou osobně znal a proto se rozhodne vraha vypátrat. Dostává se však stále hlouběji a hlouběji do spirály vydírání, vražd a násilí. Podaří se mu přežít a případ vyřešit? Film vyniká unikátní atmosférou světa blízké budoucnosti (v současnosti již v minulosti) a nejednorozměrným řešením etických problémů technického pokroku.

Píše se rok 1999. Bývalý policajt Lenny Nero tráví poslední dny starého milénia překupnictvím paměťových disků, které obsahují nahrané vzpomínky a pocity. Jednoho dne obdrží disk, na kterém je zážitek vraha prostitutky. Lenny se pustí do pátrání a dostává se hlouběji a hlouběji do spirály vydírání, vražd a násilí. Podaří se mu přežít a případ vyřešit?

Píše sa rok 1999. Bývalý policajt Lenny Nero trávi posledné dni starého milénia priekupníctvom s pamäťovými discami, na ktorých sú priamo z mozgovej kôry nahrané spomienky, zážitky a pocity. Jedného dňa sa k nemu dostáva takýto disk, na ktorom je nahraný zážitok vraha prostitútky. Lenny zavraždenú osobne poznal a preto sa podujme vraha vypátrať. Dostáva sa však stále hlbšie a hlbšie do špirály vydierania, vrážd a násilia. Podarí sa mu prežiť a prípad vyriešiť? Film vyniká unikátnou atmosférou sveta blízkej budúcnosti (v súčasnosti už v minulosti) a nejednorozmerným riešením etických problémov technického pokroku.

Zvláštní dny
Zvláštní dny
Zvláštní dny
Zvláštní dny
Zvláštní dny
Zvláštní dny
Originální název Strange Days
IMDb hodnocení 7.2 65,883 hlasů
TMDb hodnocení 7 746 hlasů

Režisér

Obsazení

Ralph Fiennes isLenny Nero
Lenny Nero
Angela Bassett isLornette 'Mace' Mason
Lornette 'Mace' Mason
Tom Sizemore isMax Peltier
Max Peltier
Juliette Lewis isFaith Justin
Faith Justin
Kelly Hu isAnchor Woman
Anchor Woman
Vincent D'Onofrio isBurton Steckler
Burton Steckler
William Fichtner isDwayne Engelman
Dwayne Engelman
Michael Wincott isPhilo Gant
Philo Gant
Glenn Plummer isJeriko One
Jeriko One

Podobné tituly

Všichni královi muži
21 Jump Street
Mr. Brooks
Margrete den første
Valmont
Strom snů
Rain Man
Babel
Maska
Interstellar
Na konci cesty
Než se setmí