Mía Maestro

Mía Maestro se narodila v Argentině v Buenos Aires. Studovala umění a v 18 letech se přestěhovala do Berlína kde dále pokračovala ve studiu klasické hudby. Ve 20 letech se vrátila zpátky do Argentiny.

Roku 1998 debutovala ve filmu TANGO, roku 1999 si zahrála v BENÁTSKÉM PROJEKTU. S Andy Garciou se objevila v televizním filmu z produkce HBO FOR LOVE OR COUNTY:THE ARTURO SANDOVAL STORY, který byl nominován na cenu Emmy. Poté se objevila ve filmech režiséra Mike Figgise ČASOVÝ KÓD a HOTEL. Také si zahrála ve 4. serii seriálu ALIAS jako nově objevená sestra Jennifer Garner. Roku 2002 se objevila v roli sestry Fridy Kahlo ( Salma Hayek) jako Cristina Kahlo.

Známější se stala až díky MOTOCYKLOVÝM DENÍKŮM, které měly premiéru v roce 2004 na Sundance Film Festival. V roce 2006 hrála ve filmu POSEIDON. Nyní má roli v seriálu CRUSOE a žije v Kalifornii v Los Angeles.

Recently added

Kletba z jihu
4.7

Kletba z jihu

Oct. 02, 2020

Kletba z jihu

Během návštěvy budoucí tchyně v jižní Itálii se žena musí postavit záhadné a zlověstné kletbě, která se chystá zmocnit její dcery.
Divoši
6.5

Divoši

Jul. 06, 2012

Divoši

Laguna Beach je idylické hniezdočko na juhu Kalifornie – a tým pádom jednoznačne absolútne dokonalé prostredie pre budhistu Bena (Aaron ...