Millie Bobby Brown

Millie Bobby Brown se narodila v únoru 2004 ve Španělsku britským rodičům, kde také žila celé své dětství. Ale v roce 2011, kdy jí bylo sedm let se již přestěhovala s rodiči do města Orlando na Floridě a tady také začala Millie chodit do školy.

Každou sobotu chodila na kurzy herectví a právě zde si ji vyhlédl jeden z hollywoodských agentů. Ten v nadšení okamžitě kontaktoval její rodiče a ti bez dlouhé váhání souhlasili a odvezli Millie do Hollywoodu za její kariérou.

Po počátečních potížích se jí poměrně rychle podařilo usadit na televizních obrazovkách a to již v roce 2013, kdy získala roli malé Alenky z Říše divů v seriálu BYLO NEBYLO a později také získala větší roli v strašidelném seriálu NARUŠITELÉ.

Průlomový pro ni byl však rok 2016, kdy získala jednu z hlavních rolí holčičky Eleven v hororovém seriálu produkovaném internetovou stanicí Netflix s názvem STRANGER THINGS.

Recently added

Godzilla vs. Kong
6.4

Godzilla vs. Kong

Mar. 24, 2021

Godzilla vs. Kong

Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. ...
Enola Holmesová
0

Enola Holmesová

Sep. 23, 2020

Enola Holmesová

Při pátrání po nezvěstné matce dokáže neohrožená Enola Holmesová přechytračit i svého staršího bratra Sherlocka a pomoct mladému lordovi na útěku.