Nawazuddin Siddiqui

Pochází z farmářské rodiny a má devět sourozenců. Po absolvování vysoké školy pracoval nejprve jako chemik, to ho ale nudilo, a tak zamířil do hlavního města. Našel si místo nočního hlídače a při sledování televizních her dospěl k názoru, že by měl zkusit herectví. V roce 1996 úspěšně završil studium dramatu a jeho kariéra se pomalu rozjížděla od malých rolí až k indickým blockbusterům. Dařilo se mu nejprve přežívat jen tak tak, žil v pronajatém bytě se čtyřmi dalšími lidmi a bral jakoukoliv hereckou práci.

Poté, co účinkoval v kriminálním dramatu Černý pátek, si ho začali filmaři všímat víc. První hlavní roli hrál v roce 2011 v dramatu Patang. Pak už se kariéra rozběhla vysokým tempem. K vidění byl ve skvělém thrilleru Kahaani, v dvoudílném historickém dramatu Gangy z Wasseypuru nebo ve snímku Cizí oběd. Důležitou roli reportéra měl i ve velmi úspěšném snímku Bratr Bajrangi z roku 2015.

Nawazuddin Siddiqui je ženatý, má dceru Shoru a žije v Bombaji se svým mladším bratrem Shamasem Nawabem Siddiquim.

Recently added

Vážení pánové
0

Vážení pánové

Oct. 02, 2020

Vážení pánové

Muž z chudinské čtvrti zoufale touží po lepším životě. Neváhá vymyslet spletitou síť lží a podvodů, kterými ale ohrozí svého malého syna.