sledovatstiahnut

Ant-Man (2015) cz dabing online film

ant man cz dabing

Ant-Man (2015) cz dabing online film
Najnovší prírastok medzi filmovými spracovaniami komixov spoločnosti Marvel, prináša na strieborné plátno príbeh Ant-Man. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosťou zmenšovania svojich fyzických rozmerov a súčasne znásobovaním svojej sily, sa musí ujať úlohy hrdinu a pomôcť svojmu mentorovi, doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochrániť tajomstvo skrývajúce sa v jeho úžasnom obleku Ant-Mana, pred úplne novými nástrahami, ktoré ho ohrozujú. Pym a Lang stojaci tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam sú nútení naplánovať a uskutočniť rafinovanú lúpež, ktorá zachráni svet.

Bývalý profesionální zloděj Scott Lang, čerstvě propuštěn z vězení, se snaží urovnat si vztah s bývalou manželkou Maggie a svou dcerou Cassie a sekat dobrotu. Těžko si ale někdo s takovou minulostí jako Scott sežene poctivou práci, takže návrat ke starým kořenům je pro Scotta příliš velké pokušení. Scottův kamarád, také zloděj, mu nabídne příliš lákavý kšeft, než aby jej odmítl – vykrást trezor starého vynálezce, doktora Hanka Pyma. Scotta překvapí, když v trezoru najde jen zvláštní oblek a helmu, ale ještě větší překvapení ho čeká, když odhalí jeho skutečnou moc – oblek zmenšuje jeho nosiče podle libosti a dává mu nadlidskou sílu. Zprvu je šokován tím, čeho je oblek schopný a pokusí se ho vrátit tam, kam patří, jenže ho opět chytne policie a zdá se, že ho čeká návrat do vězení. Scotta čeká ještě další vlna překvapení, když za ním do vězení přijde doktor Pym a vyzradí mu šokující tajemství – doktor sám vyslal ven tip na svůj vlastní dům, aby vyzkoušel Scotta. Doktor Pym kdysi používal oblek jako neohrožený hrdina Ant-Man, ale vzdal se té role, když ztratil svoji ženu. Nyní nabídne Scottovi šanci na vykoupení a ten se ji bez váhání chopí. Scott se tak dostává pryč z vězení a pod dohledem jak doktora Pyma, tak i jeho dcery Hope se učí ovládat moc obleku a nové schopnosti, protože ho čeká nejtěžší loupež vůbec – musí se vloupat do Pymovy vlastní firmy, kterou mu ukradl jeho bývalý svěřenec Darren Cross a ukrást technologii Ant-Mana dřív, než ji Cross prodá do nesprávných rukou. Pokud Scott udělá vše správně, nejenže možná zachrání svět, ale konečně se stane hrdinou, za kterého ho Cassie má a vyslouží si její obdiv i ztracený respekt své rodiny.

Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Man, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Komentáre

comments