sledovatstiahnut

Boj o přežití (2015)

boj o preziti

Boj o přežití (2015) online film
Zaměstnankyně Ministerstva zahraničí (Milla Jovovich), která byla nově vyslána na americkou ambasádu do Londýna, je pověřena, aby znemožnila teroristům proniknout do USA. Tím se dostává přímo do palebné linie, je předurčena k smrti a obviněna z trestných činů. Zdiskreditována je donucena k útěku. Současně se snaží očistit své jméno a zastavit rozsáhlý teroristický útok naplánovaný na silvestrovský večer na Times Square.

Americká diplomatka pracující v Londýně se snaží zabránit plánovanému teroristickému útoku na New York. Je nucena dát se na útěk poté, co je obviněna z trestných činů, které nespáchala.

Kate Abbottová pracuje jako bezpečnostní expert na americké ambasádě v Londýně. Její kolegové se stanou obětí pumového atentátu v restauraci, kde se konala oslava narozenin jednoho z nich. Ona měla štěstí, protože ve chvíli výbuchu byla v obchodě naproti restauraci. To, že se nejednalo o náhodu, ale že jí jde o život, pochopí ve chvíli, kdy na ni zaútočí neznámý muž. Stopy teroristického spiknutí vedou k jednomu z jejích kolegů z ambasády. Když ho vyhledá, muž se ji pokusí zabít. Dojde k potyčce a Kate ho zastřelí. Teď má v patách americké úřady, které ji považují za teroristku a vražedkyni i najatého chladnokrevného zabijáka. Začíná honička po celém Londýně. Kate musí dokázat svou nevinu a zmařit plánovaný teroristický útok na náměstí Time Square v New Yorku.

Komentáre

comments