sledovatstiahnut

Bojovník (2015) cz dabing online film

bojovnik

Bojovník (2015) cz dabing online film
Bojovník rozpráva o boxerskom majstrovi v kategórii ľahkej váhy, Billym Hopeovi (Jake Gyllenhaal). Billy, rovnako ako väčšina boxerských otcov, trpí najmä doma, kde nie sú nadšení jeho výzorom po každom zápase v ringu. Smrť jeho manželky (Rachel McAdams) na ňom zanechá vážne následky spojené s hlbokou depresiou. Billy stráca kondíciu, prestíž, ale najmä zdravý rozum a nakoniec aj svoju milovanú dcérku. Až po sebareflexívnych cestách do svojej mysle si uvedomí pravé hodnoty a začne o dcérku bojovať.

Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je profesionální boxer. Jeho kariéra dosáhla vrcholu ve chvíli, kdy se stal šampiónem velterové váhy. Pocit vítězství mu však zhatí rodinná tragédie a život se mu náhle začne rozpadat na kusy. Zdá se, že nejtěžší boj ho teprve čeká

Boxer Billy Hope (Jake Gyllenhaal) je na vrcholu své slávy, má nádherný dům a milující rodinu. I navzdory jeho úspěšné kariéře, ho manželka Maureen (Rachel McAdams) prosí, aby s boxem skončil a mohl tak trávit více času se svojí dcerou Leilou (Oona Laurence). Během jednoho večírku Billy skutečně svůj odchod „do důchodu” oznámí. Vše se ovšem změní ve chvíli, kdy je jeho manželka neúmyslně zabita během potyčky s jiným boxerem. Billyho svět se hroutí. Když mu soud navíc odebere kvůli jeho nevyrovnané povaze dceru z opatrovnictví, je jeho poslední nadějí návrat do světa boxu. Za pomoci trenéra Tita Willse (Forest Whitaker) se pokusí získat svoji dceru zpět..

Komentáre

comments