sledovatstiahnut

Čas hrdinů (2011)

Čas hrdinů (2011) online film
Autor Jamese Bonda Ian Fleming stál za dob druhé světové války u zrodu takzvané Sekce 30, jednotky, která se stala inspirací například pro budoucí SAS. Age of Heroes se vrací právě k těmto kořenům a vypráví o činnosti jednotky na nebezpečné misi za nepřátelskou linií v Norsku, která se odehrála po bitvě u Dunkerque. Úspěch této mise by mohl výrazně ovlivnit další průběh války.
Ve filmu nepříliš známého režiséra Adriana Vitoria (The Crew) uvidíme v hlavní roli Seana Beana (Jones) a Jamese D’Arcyho (Ian Fleming).

Na úspěchy vojáků, kteří bojovali ve 30. komandu, by měl být hrdý celý národ. Tento film vypráví skutečný příběh jedné z nejdůležitějších elitních jednotek v historii britských ozbrojených sil. Kvůli tajnému charakteru akcí není mnoho lidí, kteří by o jejích osudech věděli. A přesto členové jednotky riskovali životy, aby chránili svou zemi. Film Čas hrdinů se s hrdostí nechal inspirovat jejich odvážnými činy. Čas hrdinů je britský akční thriller natočený podle skutečných příběhů 30. komanda Iana Fleminga během druhé světové války. Z jeho zkušeností čerpají britské speciální jednotky dodnes. Sean Bean (Pán prstenu, Zlaté oko) a Danny Dyer (Biznis, Hooligans) se přestavují v hlavních rolích adrenalinem nabitého akčního dobrodružství, ve kterém se naši hrdinové po bitvě na plážích Dunkirku vydávají do norských hor na nebezpečnou misi za nepřátelskou linii, která, pokud bude úspěšná, může výrazně ovlivnit průběh války.

Komentáre

comments