sledovatstiahnut

Centrální inteligence (2016) cz dabing

centralni inteligence

Centrální inteligence (2016) cz dabing online film
Bob Stone (Johnson) byl na střední oplácané „cosi” a sloužil jen jako terč brutální šikany. Calvin (Kevin Hart) stál na úplně opačném konci středoškolského potravního řetězce, ale to jsou teď v jeho případě už jen loňské sněhy, protože se užírá špatně placenou prací v účetní firmě a zoufale sleduje, jak mu život utíká mezi prsty. Léta o sobě neslyšeli, ale nyní se „potkali” na internetu a následně také fyzicky, v hospodě, kde chtějí zavzpomínat na staré dobré časy. Bob Calvina ohromí nejen svou vypracovanou muskulaturou, ale také informací, že jako elitní agent CIA pracuje na těch největších světových případech. Stále ohromený Calvin u sebe nechá Boba přespat, z čehož se vyklube kardinální chyba, protože hned ráno Calvina doma překvapí trestná výprava Bobových kolegů. Ti jdou svému parťákovi po krku, podle nich je až po uši namočený v přípravách na teroristický útok. Zdá se, že Bob Calvinovi tak trochu kecal. Naštěstí si to budou moci vyříkat, protože Bob vezme na úprku před spravedlností Calvina s sebou a s jeho pomocí bude chtít očistit své jméno a jako návdavkem zachránit svět. To by neměl být pro bývalého třídního šprta žádný problém.

Na střední škole býval Bob (Dwayne Johnson) častým terčem šikany, na výroční sraz spolužáků se ale vrací jako elitní agent CIA. Když s tvrzením, že pracuje na přísně tajném případu, žádá o pomoc bývalého “krále kampusu” Calvina (Kevin Hart), ten rozhodně nečeká, co se strhne poté. Ve světě přestřelek a špionáže, kam Bob Calvina zatáhl, totiž smrt číhá na každém kroku.

Film Centrální inteligence sleduje příběh dříve šikanovaného podivína, který vyrostl v drsného agenta CIA (Dwayne Johnson) a který se nyní vrací zpět na svou bývalou střední školu. S tvrzením, že pracuje na přísně tajném případu, požádá o pomoc svého bývalého trýznitele a někdejšího velkého bosse střední (Kevin Hart), který nyní pracuje jako účetní a marně vzpomíná na své slavné dny. Ale dříve, než si usedlý účtař uvědomí, do čeho se vlastně dostal a že již není cesty zpět, následuje svého nového nepředvídatelného přítele, který ho táhne vstříc svému světu plnému přestřelek, špionáží a dalších životu nebezpečných akcí, které by oběma mohly přinést smrt na více způsobů, než by vůbec dokázal spočítat.

Bob Stone (Dwayne Johnson) bol na strednej škole malý, nepopulárny a šikanovaný tučniak na rozdiel od Calvina (Kevin Hart), ktorý stál na úplne opačnej strane stredoškolského potravinového reťazca. V Calvinovom prípade však už ide len o spomienky na zašlú slávu, lebo dnes sa zožiera na zle platenom mieste účtovníka a sleduje ako mu život uniká pomedzi prsty. Bob a Calvin sa dlhé roky nevideli, až na seba narazili na internete a neskôr sa stretli v bare, aby si zaspomínali na staré dobré časy. Calvin je šokovaný nielen z Bobovej novej kulturistickej postavy, ale hlavne z toho, že Calvin je elitný agent CIA a rieši tie najzamotanejšie špionážne prípady sveta. Calvin nechá starého priateľa u seba prespať, čo sa však ukáže ako zásadná chyba, lebo hneď ráno vtrhne do bytu trestná výprava Bobovych nazúrených kolegov – agentov, ktorí idú svojmu partnerovi po krku. Podľa nich je totiž Bob namočený v prípravách na teroristický útok! Bob sa dá na útek a vezme so sebou aj stále šokovaného Calvina. S jeho pomocou chce nielen očistiť svoje meno, ale aj zachrániť svet, čo by pre bývalú stredoškolskú hviezdu nemal byť žiadny problém.

Komentáre

comments