sledovatstiahnut

Dítě Bridget Jonesové (2016)

dite bridget jonesove

Dítě Bridget Jonesové (2016) online film
Utrpenie najväčšej smoliarky v dejinách neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Ako názov tretieho diela slávnej série napovedá, tým hlavným problémom bude tento krát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť i životom ostrieľanú Bridget, zvlášť keď úplne netuší, s kým to dieťa počala. A ako je to vlastne možné, keď je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí, že v sprievode kolegyne navštívila odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa vyspala s pohľadným cudzincom (Patrick Dempsey). Vzápätí sa na jednej spoločenskej akcii presvedčila, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila. A tak je jej „šťastie” hotové.
Pretože jej s rozlúštením zamotaného rébusu nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne sa Bridget vo veľmi nezávideniahodnej situácii. Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a ich potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu. To samozrejme ešte netušia, že ich šanca na otcovstvo je presne päťdesiatpercentná. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne, že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť „otecko”. Normálny človek by poslal oboch na testy otcovstva. Lenže Bridget Jonesová nie je normálna, ale výnimočná

Bridget Jonesová (Renée Zellweger) je konečně téměř spokojená žena. Má slušnou práci a postavení, hodného přítele (Colin Firth), ale k úplnému štěstí jí ještě chybí malé děťátko. Po nějaké době Bridget otěhotní, ale nastane problém. Je otcem dítěte její přítel Mark, nebo sukničkář Daniel (Hugh Grant)? Bridget tak bude opět muset volit mezi dvěma muži.

Držitelé* Oscara® Renée Zellweger a Colin Firth spojili síly s Patrickem Dempseym v napjatě očekávaném pokračování světově úspěšné série o nejznámější ženě, která stále nemá chlapa. Je jí přes čtyřicet a po rozchodu s Markem Darcym (Firth) je zase sama. Aby přišla na jiné myšlenky, vrhá se do práce a obklopuje se starými i novými přáteli. Její milostný život ale nabere nečekaný obrat, když potká neodolatelného Američana jménem Jack (Dempsey), nápadníka, který je vším, čím pan Darcy nebyl. Když ale Bridget otěhotní, vše se pořádně zamotá. Kdo je otcem dítěte, ví totiž jen s padesátiprocentní jistotou.

Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. Jak se to rýmuje s faktem, že je stále bez chlapa? Celkem jednoduše. Stačí v doprovodu kolegyně navštívit odvázaný hudební festival a v jeho průběhu se vyspí s pohledným cizincem (Patrick Dempsey). A když se záhy na jedné společenské akci na vlastní tělo přesvědčí, že stará láska (Colin Firth) nerezaví, byť před pár lety definitivně skončila, je „štěstí” hotovo.
Protože jí s rozluštěním zapeklitého rébusu nepomůže ani lehce cynická gynekoložka (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne se Bridget ve velmi nezáviděníhodné situaci. Jak seriózní právník Mark Darcy, tak úspěšný provozovatel internetové seznamky Jack Quant se sice k situaci postaví jako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a jejím potomkem vytvořit spořádanou rodinu, to ovšem netuší, že jejich šance na otcovství je přesně padesátiprocentní. Jak se blíží termín porodu, Bridget cítí, že bude muset s pravdou ven a hlavně že si bude muset vybrat, komu bude její dítě říkat „tatínku”. Normální člověk by poslal oba dva na testy otcovství. Jenže Bridget Jonesová není normální, ale výjimečná.

Komentáre

comments