Horal -“Běž!” – klip k filmu Vojty Kotka Padesátka (2015)

v kinech od: 24. 12. 2015 Bontonfilm | http://www.totalfilm.cz
Jakub Prachař a František Soukup založili se zpěvákem Ezy Hýblem novou skupinu Horal, složili píseň BĚŽ! k chystané komedii Padesátka a natočili k ní i videoklip.

„Písničku BĚŽ! jsme složili čistě z radosti k muzice a kapelu Horal jsme založili taky z čisté radosti k hudbě. A dost možná jen pro tuhle jednu písničku,“ říká František Soukup.

„Výslovnost kapely je ale francouzská,“ upozorňuje Jakub Prachař. „Písmeno H tedy spolknete a jméno se vyslovuje až od O.“

Režisérem videoklipu je Jakub Prachař a kolektiv. Vznikal v klubu a zahráli si v něm jeho herečtí kolegové z filmu Padesátka. Běžkařské a taneční představení pod diskokoulí předvádí Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Jakub Prachař, Vojta Kotek i scenárista Petr Kolečko.

Komedie Vojty Kotka Padesátka má po skladbě „Padesátka“ od Michala Hrůzy na svém kontě už druhý klip a také druhý režijní debut. Zatímco film je prvním celovečerním filmem Vojty Kotka, videoklip k písni BĚŽ! znamená i za přispění celého kolektivu režijní debut pro Jakuba Prachaře.
Komedie Padesátka jde do kin 24. prosince.

Komentáre

comments

happy wheels 2 demo

Category:

Trailery