Jak se zbavit nevěsty (2016) teaser trailer

v kinech od: 28.04.2016 Bontonfilm CZ | odebírat kanál: http://goo.gl/Zh6erO náš web: http://www.totalfilm.cz
Eva vlastní cukrářskou výrobnu a sama je vyhlášenou cukrářkou. Má pět let po rozvodu a s exmanželem Honzou má velmi přátelské vztahy. V manželství se jim narodil dnes už osmiletý syn Tobiáš, kterému se samozřejmě rozvod rodičů nelíbí, ale nedá se říct, že rozvodem trpí. Všichni tři stále jezdí na společnou chalupu a každý rok se účastní závodu jachet Rodinná regata na přehradě.

Jeden večer Eva s Honzou popíjejí víno na zahradě. Vzpomínají na to, co prožívali před rozvodem a oba jihnou. Vypadá to, že se snad i políbí, ale Tobiáš je nechtěně vyruší.

Následující dny v Evě hlodá myšlenka, že by se snad mohli dát s Honzou zase dohromady. Proč se ale znova pouštět do manželství, které je už pryč. Maminka Evy má ovšem opačný názor. Do toho se Evě ozve Honza a pozve ji na večeři. Eva je v šoku. Možná, že ji Honza požádá o ruku, proto nesmí nechat nic náhodě. Dokonalý make-up, dokonalý účes, dokonalé šaty.

Romantická večeře probíhá jak má do té doby, než se Honza svěří, že požádal o ruku jednu dívku a korunuje to prosbou, zda by mu Eva neudělala ten nejkrásnější svatební dort. Pro Evu to je jako ledová sprcha. A ještě ke všemu Honza chce vzít svou nevěstu na závody jachet. Ne, na to Eva nemá. Nikam nejede. Rozhodnutí Evy se jí snaží vymluvit matka a má proto dost pádné argumenty. Rodinné regaty se Eva s rodinou účastní pravidelně, tudíž zná dokonale terén a Tobiáš má bojového ducha. Matka mluví jako vojenský stratég. Tohle přece není žádná bitva! „Ale je, Evinko. Bitva na život a na smrt, kde je dovoleno úplně vše!“

Komentáre

comments

happy wheels 2 demo

Category:

Trailery