sledovatstiahnut

Johančino tajemství (2015)

johancino tajemstvi

Johančino tajemství (2015) online film
Tři sudičky spěchají k novorozeněti, ale jedna z nich to nestihne. Byla to Tea (Emília Vášáryová), která měla dát do vínku Johance štěstí a lásku. Královna sudiček Teu vyžene do světa, aby svou chybu napravila. Než se k Johance dostane, je z rozkošného miminka hezké a pracovité děvče.

„Johanka je čistá, upřímná postava. Je to něžné děvče, ale má v sobě kus chlapecké rebelie. Ze všeho nejraději jezdí na Bleskovi, koni, který je v podstatě jejím nejlepším přítelem, nebo se učí střílet z kuše. Je pracovitá a velmi laskavá,“ říká o své roli Dominika Zeleníková. Johanka by nebyla chudá, kdyby ji po smrti rodičů neožebračil strýc, který se o ni měl postarat. A Johanka mu na vlastním statku musí posluhovat. Když ji chce strýc provdat, vlastně bohatému kupci prodat, aby mohl splatit dluhy svého marnivého syna, rozhodne se Johanka od strýčka utéct. To jí ale naštěstí už pomáhá sudička Tea, která její utrpení zavinila. Služba na dvoře u budoucího krále sice není náhoda, ale všechno se ještě několikrát zamotá, než Johanka najde své štěstí a lásku.

Rozprávka o tom, čo všetko sa môže stať, keď vám sudičky nenadelia do kolísky ani kvapôčku šťastia…
Ku kolíske dieťatka chodia tri sudičky. Jedna ho obdarí výnimočnými vlastnosťami, druhá mu postaví do cesty mnohé prekážky a tretia mu poradí, ako napriek všetkému môže v živote nájsť svoje šťastie. Čo sa však stane, ak jedna zo sudičiek nesplní svoju úlohu? V rozprávkovom príbehu plnom napätia, humoru a prekvapení sa o tom na vlastnej koži presvedčí láskavá a múdra dievčina Johanka

Johančino tajemství (2015) online film slovensky dabing

Komentáre

comments