sledovatstiahnut

Joy (2015)

joy

Joy (2015) online film
Film podľa skutočnej udalosti popisuje citovo podmanivú cestu ženy, ktorá je odhodlaná udržať svoju výstrednú a disfunkčnú rodinu pohromade tvárou v tvár zdanlivo neprekonateľným prekážkam. Poháňaná vynaliezavosťou a celoživotným snom Joy nakoniec triumfuje ako zakladateľka miliardového biznisu a dokonca sa jej podarí transformovať vlastný život aj život svojej rodiny.

Joy vypráví divoký příběh jedné rodiny napříč čtyřmi generacemi. Hlavní hrdinkou je dívka, která se stane ženou, jež založí obchodní dynastii a stane se vlastní vůdkyní. Zrada, proradnost, ztráta nevinnosti a jizvy lásky vydláždili cestu v této intenzivní emocionální a lidské komedii o tom, jak se stát skutečnou hlavou rodiny a jak se postavit nemilosrdnému světu podnikání. Spojenci se stanou protivníky a protivníci se stanou spojenci – jak uvnitř, tak i mimo rodinu. Joyin osobní život a divoká představivost jí pomáhají ustát bouři, které musí čelit.

Film Joy vypráví hodně divoký příběh jedné životní cesty hlavní hrdinky, která se dokáže postupně postavit všem překážkám a překonat mnoho různě velkých průšvihů. Joy jde tvrdě a nekompromisně za svým životním snem a řídí se především svým citem. Postupně se stává nezpochybnitelnou hlavou jak své rodiny, tak i jí založené obchodní dynastie. Joyin úspěch je spojen s jejím revolučním vynálezem, „zázračným” mopem, který se stal obchodním trhákem v oblasti úklidových prostředků. A protože každý dobrý nápad a jeho úspěch mívají i své odvrácené tváře, na Joy čekají zrada, závist a svět nemilosrdného obchodu. Z přátel se stávají protivníci a z nepřátel spojenci. A to nejen v podnikání ale i v její rozvětvené rodině. Joy ale už není žádnou naivní holkou a tak si dokáže podle vlastních představ upravit jak svůj život, tak i život své více než trochu výstřední rodiny.

Komentáre

comments