sledovatstiahnut

Les sebevrahů (2016)

les sebevrahu

Les sebevrahů (2016) online film
Psychotriler Les, ktorý zaručene poteší všetkých fanúšikov hororu, sa odohráva v lese Aokigahara, kde duše mŕtvych nedokážu nájsť pokoj. Tí, čo sa odvážia doňho vstúpiť na vlastnú päsť musia čeliť svojim najskrytejším a najtemnejším démonom. Sara (Natalie Dormer) prichádza do Japonska po tom, ako sa dozvie, že jej sestra-dvojička je už niekoľko dní nezvestná práve v lese samovrahov. Sara však cíti, že jej sestra je stále nažive a je šanca zachrániť ju. Les je však mocný a dokáže ovládnuť aj tú najracionálnejšiu myseľ. Neskutočné sa začne prelínať so skutočným a temné sily vtiahnu svoje obete hlbšie a hlbšie, až nebude cesty späť.

Vše začíná v tajemném japonském lese Aokigahara, kde se dějí nevysvětlitelné věci. Do lesa se vydává i mladá Američanka, která chce zjistit, kam se ztratila její sestra a proč dochází v tomto lese k záhadným úmrtím. Musí se mít na pozoru, protože toto místo není tak pusté, jak se zdá.

Legendární skutečný les Aokigahara, který se s děsivou majestátností tyčí na úpatí hory Fuji v Japonsku, je dějištěm napínavého nadpřirozeného thrilleru Les sebevrahů. Američanka Sára (Natalie Dormer) se do lesa vydává v rámci pátrání po svém dvojčeti – po sestře Jess (taktéž ztvárnila N. Dormer), která záhadně zmizela. Sářin manžel Rob (Eoin Macken), kterého chování Jess dlouhodobě frustruje, není své manželce skoro 10 tisíc kilometrů dlouhou cestu vymluvit. Po návštěvě školy, ve které Jess učí, se důvtipná Sára vydává do lesa samotného. Ve společnosti svého charismatického nového známého, přistěhovaleckého novináře Aidena (Taylor Kinney) vstupuje do lesa, ve kterém by dle důrazných varování „nikdy neměla opouštět vyšlapanou cestu”. Na bezpečí obou z nich dohlíží místní průvodce Michi (Jukijoši Ozawa), ale s blížící se nocí jim není schopen setrvání přímo v lese rozmluvit a se zdráháním oba nechává lesu napospas. Vlivem strachu se Sářino vědomí brzy tříští; začíná zpochybňovat Aidenovy motivy, včetně jeho tvrzení, že Jess vůbec nezná. Sara, odhodlaná odhalit pravdu o osudu své sestry, je nucena čelit rozhněvaným a zmučeným duším mrtvých, jejichž obětí se stává kdokoliv, kdo se odváží vstoupit do jejich blízkosti. Tyto zákeřné duše na Sáru číhají na každém kroku, aby ji uvrhli do děsivé temnoty, ve které je nucena bojovat za vlastní spasení

Komentáre

comments