sledovatstiahnut

Mafiánovi (2013)

mafianovi

Mafiánovi (2013) online film
Šéf mafie se přestěhuje se svou rodinou do ospalého městečka v Normandii ve Francii. Háček je však v tom, že rodina je v ochraně svědků za donášení na mafiánské klany. Navzdory své zjevné nechuti k této prazvláštní rodině se ji agent CIA (Tommy Lee Jones) přesto snaží držet v utajení. Giovanni Manzoni (Robert DeNiro), jeho žena Maggie (Michelle Pfeiffer) a jejich děti Belle (Dianna Agron) a Waren (John D´Leo) se sousedům představují pod falešnými identitami a smyšlenými životy a nikdo by nehádal, co jsou doopravdy zač. Jenže starého psa novým kouskům nenaučíš a tak jejich chování prozrazuje zrazeným mafiánům, kde by je mohli nalézt.

Fred Blake neboli Giovanni Manzoni, bývalý newyorský mafián, se v rámci ochrany svědků FBI přestěhuje i s rodinou do malé vesničky v Normandii. Ač se opravdu velmi snaží začít nový život, staré dobré zvyky se rychle vrací. Hlavně když je potřeba vyřídit drobné každodenní problémy…

Kdysi měl všechny a všechno pod palcem. Ale časy se mění. Bývalý mafiánský boss Giovanni Manzoni (Robert De Niro), jeho rázná manželka Maggie (Michelle Pfeiffer) a jejich dvě děti jsou za příkladnou spolupráci se zákonem umístěni do programu na ochranu svědků. Žít životem spořádaných občanů se jim příliš nedaří. Zoufalý agent FBI Stansfield (Tommy Lee Jones) je musí opět přestě-hovat, protože mafiánské klany zuřivě pátrají po špinavém udavači s jasným cílem. A tak se z nich tentokrát stávají Blakeovi a je- jich novým domovem malé, ospalé městečko v Normandii. Jenže staří psi se novým kous-kům učí těžko. Jejich chování a zvyklosti jsou pro život v utajení překážkou. Tahle rodinka má mafiánství prostě v krvi.

Komentáre

comments