sledovatstiahnut

Megan Leavey 2017,CZ Titulky,Životopisný,Drama,Válečný,Film online

ČSFD: 74%

 

Megan-Leavey-2017-CZ-Titulky-Životopisný-Drama-Válečný-Film-online

Megan-Leavey-2017-CZ-Titulky-Životopisný-Drama-Válečný-Film-online

Film nakrútený podľa skutočných udalostí: mladá a znudená Megan Leavey (Kate Mara) si jedného dňa uvedomí, že ju doma v New Yorku nič nedrží a že jej život potrebuje konečne nejaký smer. Rozhodne sa narukovať k námornej jednotke, kde po absolvovaní testov skončí ako jedna z najlepších a stane sa psovodkyňou. Na starosť dostane psa menom Rex, ktorý je vycvičený na stopovanie a vyhľadávanie výbušnín. Príbeh je záznamom ich veľmi osobitého vzťahu, ktorý sa postupne budoval počas mesiacoch strávených v nehostinnom a nebezpečnom teréne okupovaného Iraku.

Recenze:

Mirokukii

****

Megan Leavey, ztracená dívka jež útěkem vnese do svého života řád a smysl. Což však nenalézá ve vojenské službě, ale v blízkém přátelství a poutu, ke svému vojenskému čtyřnohému příteli. Byl jsem velmi mile překvapen, jak zde vše funguje. Civilními pasážemi počínaje, těmi vojenskými, akčnějšími a dramatičtějšími, konče, přičemž se neopomíná vztah dvou ústředních figur. A dojemný konec též odpustím, protože já dojat vskutku byl.

Spiker01

****

Kate Mara a její pes, co chcete víc? Respektive právě ne její. Od prvního traileru toto dojemné drama opatrně vyhlížím a jakožto na zapřísáhlého pejskaře to na mě prostě funguje. Naštěstí se hlavní výcvik scvrknul na pětiminutovku (viděli jsme to milionkrát) a jde se rovnou do akce. Do akce, která svou syrovostí a nekompromisností dokáže zničit víru v přátelství mezi vojenským psem a mariňákem. A diváka vyplivne až s nástupem závěrečných titulků.

Back_At

****

Já Vám nevím, strašně se v hlavní postavě, Megan Leavey, vidím (přestože nemám sebemenší důvod proč). Film o ženě, která se potýká s problémy v osobním životě a řešení vidí v útěku (né zas tak originální námět, ale) k armádě. Film o službě vlasti… a především o poutu psa-psovoda. Čtyřnohé kamarády, to já ráda.

Zdroj: ČSFD

Komentáre

comments