sledovatstiahnut

Než jsem tě poznala (2016)

nez jsem te poznala

Než jsem tě poznala (2016) cz dabing online film
Louise vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia.

Louisa Clark (Emilia Clarke) je dívka z malého města, jejíž život se nachází ve slepé uličce. Oproti tomu Will Traynor (Sam Claflin) je úspěšný mladý muž, který svůj život miluje. Vše se změní po těžké nehodě, po které je Will upoután na invalidní vozík. Najednou nemá žádný důvod dál žít, dokud nepotká Louisu, kterou na šest měsíců najme jako svoji pečovatelku. Louisa je ale pevně rozhodnuta mu dokázat, že rozhodně stojí za to žít. Podaří se jí to?

Louise ví leccos. Ví, že se jí líbí práce v bistru, a ví, že možná nemiluje svého přítele Patricka. Zato neví nic o klasické hudbě, neví, že přijde o místo, a kdyby tušila, co ji čeká, asi by tomu stejně nevěřila. Will zase po dopravní nehodě ztratil chuť do života. Ví, čím byl kdysi a všechno se mu nyní zdá nepodstatné, a také přesně ví, jak s tím skoncovat. Zato neví, že Lou mu vtrhne do života jako náhlá bouře. A ani jeden z nich neví, že jeden druhého navzájem navždy změní …

Komentáre

comments