sledovatstiahnut

Nikdy není pozdě (2015) cz dabing online film

nikdy neni pozde

Nikdy není pozdě (2015) cz dabing online film
Ricki (Meryl Streep) za mlada opustila svojí rodinu, aby našla vytouženou slávu v rockové muzice. O několik let později jí zavolá ex-manžel (Kevin Kline), že se její dcera rozvádí. Ricki opět zatouží stát se matkou svých dětí a touží pomoc své dceři Julii (Mamie Gummer) v jejích nejtěžších chvílích života. Začne si uvědomovat, že v životech svých dětí toho hodně promeškala a bude se snažit vše napravit, jenže nic si nejde snadnou cestou vydobýt…

Stárnoucí ženu Ricki (Meryl Streep) pronásledují sny stát se slavnou rockovou hvězdou a proto opustí svoji rodinu. Dostane poslední šanci dát věci do pořádku, když ji její ex-manžel Pete (Kevin Kline) požádá, aby jela do Chicaga navštívit jejich dceru, která se jim odcizila, a pomohla jí překonat těžké období.

V původním a velmi poutavém snímku, plném živých hudebních vystoupení, Streep ztvárňuje postavu Ricki Rendazzové, slavné kytaristky, která se ve snaze splnit si své sny o rockandrollové slávě dopustila nepřeberného množství životních chyb. Během návratu domů dostává tváří v tvář své rodině šanci tyto chyby napravit a změnit se.

Komentáre

comments