sledovatstiahnut

Otcové a dcery (2015)

otcove a dcery

Otcové a dcery (2015) online film
Mladá žena Katie Davies (Amanda Seyfried) prekonáva problémy vo svojom partnerskom vzťahu, vyplývajúce z ťažkého detstva s jej otcom Jakeom (Russell Crowe), známym a oceňovaným románopiscom bojujúcim s depresiami.
Fathers and Daughters (Otcovia a dcéry) v prvej línii zobrazuje problematický vzťah utrápeného otca s jej malou päťročnou dcérou (Kylie Rodgers), ktorú vychováva sám, pretože jej matka zahynula počas autonehody. Príbeh zároveň formou skoku v čase zachytáva život Jakeovej už dospelej, o dvadsať rokov staršej dcéry Katie, bojujúcej so sebou a vyrovnávajúcej sa s problematickým detstvom stráveným s jej otcom. Nájdu si k sebe opäť obaja cestu?

Jack Davis (Russell Crowe) se musí po tragické smrti své manželky sám postarat o jejich pětiletou dcerku Katie (Kylie Rogers). Jack je slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou. Po smrti ženy svádí boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou Katie. O 25 let později. V dospělosti Katie (Amanda Seyfried) žije se svým přítelem Cameronem (Aaron Paul) na Manhattanu. Jejich vztah se potýká s problémy. Amanda bojuje s vnitřními démony, kteří ji pronásledují od jejího problematického dětství. Film Otcové a dcery zachycuje vztah dítěte a rodiče, kteří se v průběhu let odcizili. Přes staré křivdy a rány, které během života utržili, se snaží znovu k sobě najít cestu…

Komentáre

comments